Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen lépéseket kell tehát...

Milyen lépéseket kell tehát tennem ahhoz, hogy magántanuló legyek miután anyu megengedte? Mennyire erős indok szükseges? ( elsősorban magántanulók vagy elegge tapasztalt emberek válaszát varom! ) Köszi szépen előre is!

Figyelt kérdés
:)
2013. dec. 6. 13:23
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
A rossz kategóriáért ezer bocsi, de ezt jóval többen olvassátok :D. És tudom, hogy ezer ilyen kérdés volt màr, el is olvasgattam őket, de mondom hátha kapok valami új infót tőletek, amit esetleg eddig meg nem olvastam.
2013. dec. 6. 13:26
 2/27 anonim válasza:
Az iskola igazgatójától kell engedély, vele kell erről beszélni. Természetesen szülő engedélyével és jelenlétében. A bátyám azért lett 15 évesen magántanuló, mert mindig piszkálták a nagyobbak és többször bunyó is volt.
2013. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon komoly indok kell hozzá. Az, hogy anyu megengedte, édeskevés. Rengeteg tanárnak plusz órát jelent, amit az állam komoly indok nélkül nem szívesen finanszíroz.

Ha pl. olyan munkád van (pl. játszol egy sorozatban), ami miatt nem tudsz bejárni órákra, van esély, hogy megadják. Ha betegséged miatt hosszú ideig pl.kórházi ápolásra szorulsz, akkor is megadják a lehetőséget. Hirtelen ennyi jutott eszembe, de egyénileg bírálják el, tehát ha a te esetedben fennáll egy komoly ok, ami miatt magántanuló akarsz lenni, mérlegelni fogják ezt.

2013. dec. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Az nem elég indok, hogy már nem bírom tovább az osztalyban, plusz ofom megpofozott? Ja meg hogy dolgozni szeretnek. Most kaptam munkat es így suli mellett nehézkes a dolog. Szeretnek dolgozni delelottonkent, delutanonkent meg tanulni. Tanarok nelkul is menni fog, tudtommal nem kotelezo az, hogy ok hazhozjarjanak. Ekezethibakert bocsi de tabletrol írok es nincs turelmem mindegyikre kirakni xD
2013. dec. 6. 13:40
 5/27 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez a beszélgetés hogyan zajlott otthon?

- Anya, szeretnék magántanuló lenni.

- Megengedem.


Ééééés???? Ezt nem neked kellene elintézni, hanem anyádéknak! Gondolom, nem vagy még nagykorú, és a törvényes képviselőd.

2013. dec. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
elírtam: és Ő a törvényes képviselőd
2013. dec. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Meg nem de felevkor mar igen. Amugy csak akkor lennek magantanulo, hogyha nem vesznek at a masik suliba, ahol tudom folytatni az olasztanulast, marpedig ez lehetseges :(
2013. dec. 6. 13:45
 8/27 anonim válasza:
Szerinted majd felkelsz hajnalban, melózol aztán lesz energiád még délután estig tanulni????
2013. dec. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Szeretnél dolgozni??? Az nem magántanulósag, hanem egyéni tanrend. A magántanulósag mindennap jár iskolába., csak neki nem 5 45 perces órája van 15 perc szünetekkel, hanem 3-4 teljes órát tanul a tanárral 1 vagy 2 tárgyat naponta.....
2013. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Szeretnek gyujteni fontos dolgokra, amiket anya gyerektartas nelkul nem fog tudni megadni, peldaul egyetemre. De itt ofommel van a legnagyobb baj. Új ofo. Sajnos tettem egy hibat ami miatt uszítja ellenem az osztalyt akik regen tok szerettek...
2013. dec. 6. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!