Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az exetek "pszichopata"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exetek "pszichopata" mit tennétek?

Figyelt kérdés

Egy alkalommal többször megütött. Akkor szakítottam az akarata ellenére, mert nem akart elengedni. Azután sokáig zaklatott, de eltűnt. Nemrég megint felbukkant, elmondta, hogy szakított a barátnőjével és hiányzok neki. Természetesen elutasítottam. Erre a minap észrevettem, hogy a kedvenc macskám, aki a szomszédé, de átjár enni hozzánk is eltűnt. De amint gyanakodni kezdtem volna, tudtam, hogy az exem vitte el. Végül visszahozattam vele, de megjegyezte, hogy ez csak a kezdet és érzelmileg tönkre fog tenni.

És azt hiszem tényleg elkezdte.


2015. máj. 11. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Elásnám a kertbe.
2015. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Rendőrség
2015. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Valami bizonyítékot kellene szerezni a fenyegetéseiről, zaklatásairól (pl. hangfelvétel, vagy ha neten beszéltek, el kell menteni), aztán menni a rendőrségre.

Vigyázz magadra és soha ne békülj ki vele!

2015. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És mit mondjak, elvitte a kiscicám? Nem hiszem, hogy rá tudom bizonyítani, hogy zaklat.
2015. máj. 11. 20:59
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Koltozz hozzam :)
2015. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Ha durvulna a helyzet jelentsd fel , ne szórakozz vele , mert a végén még nagyon nagy bajba kerülhetsz miatta!
2015. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hívásban beszéltünk. Arról nem tudok bizonyítékot szerezni.
2015. máj. 11. 21:00
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Számodra félelmetes és pszichopata,így nyilván van abban realitás,hogy mentálisan nem teljesen ép.Viszont ez ellen tehetsz,ha bevonod a barátaidat,szüleidet,elzárkózol mindennemű kommunikációtól vele.Egy idő után meg kell,hogy unja a dolgot.Kerüld el,ahol csak tudod!
2015. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 FüligJimmy88 ***** válasza:
100%
Jól meg kell verni az ilyet. Mondjuk persze nem neked, hanem ha olyan kaliberű a pasid (ha van), vagy ismersz olyat, aki ezt megteszi neked. Nem szeretek amúgy ilyen tanácsot adni, de máskülönben soha nem száll le rólad. Sajnos ismerem a fajtájukat... Csak azzal kekeckednek, akivel tudják, hogy lehet, de amúgy meg gyávák mint a nyulak. A rendőrség meg nem mozdul amíg nem folyik vér... (Ez is tapasztalat, sajnos...)
2015. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 opened paradise ***** válasza:
85%

"Ha"

Ez mit keres ott? :D

És melyik?? :DDD


Minden hívást vegyél fel,az üzeneteket pedig mentsd el,aztán mikor már van valamennyi,akkor rendőrség.

Először nem fognak csinálni semmit.

És utána sem :D

De aztán ha folytatja,akkor már lépnek.


Én a helyedben messzebb költöznék tőle,ha tudok.

Vagy szólnék pár "kedves" embernek és úgy megveretném,hogy besza...

De persze ilyet nem szabad csinálni.

2015. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!