Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvert a barátom, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvert a barátom, szerintetek most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap egy buliban voltunk a barátommal de ott volt az exem is és mikor kicsit külön táncoltunk a barátommal hirtelem megjelent a volt barátom és megcsókolt... Hiába probáltam eltolni magamtól nem tudtam, a barátom látta de ő úgy látta mintha élvezném... miután végre leszállt rólam a barátom odajött, kihúzott a táncparketről és mondván, hogy ideje menni elkezdtünk menni hazafele.Pár perc múlva amikor nem látott senkit hirtelen elkezdett ütni, rugni és azután elment. Nem tudom mi tévő legyek most :S


17/f


2010. febr. 28. 16:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Feljelenteni és minden kapcsolatot megszakítani vele. Remélem ez igazából nem is kérdés.
2010. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
de szeretem őt és nem akarom elvesziteni :(
2010. febr. 28. 16:49
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Elírtad azt a 17f-et a végén? Vagy melegek vagytok?

Na mindegy egyébként. A helyedben szólnék az apámnak, hogy beszélgessen el vele... Senkinek nincs joga kezet emelni rád!!!

2010. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

elirtam


17/l-t akartam

2010. febr. 28. 16:50
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
ez még kérdés? ha jelentkezik elküldöd a francba, az ilyen görény nem vehető férfiszámba.
2010. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
Látom fiú vagy, így már azért kicsit másabb a helyzet, nem lányt vert meg, hanem egy fiút.
2010. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Lány, na az megint más. Mit képzelmá, hogy megver? Ezek után hogy szeretheted?
2010. febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha fel nem is jelented,de biztos,hogy szakíts meg vele minden kapcsolatot és ne foglalkozz vele.
2010. febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezek után nem akarod elveszíteni, akkor minek kérdezősködsz??

én hagynám a francba, velem ezt senki sem tehetné meg. mit vársz tőle? majd megjavul??... Anyám is várt apámra... 18 év alatt sem sikerült...


21/L

2010. febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem szoktam bunkó lenni, de ha ilyen hülye vagy, hogy azok után, hogy megalázott,megvert még te akarod mentegetni a kapcsolatot, akkor meg is érdemled.
2010. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!