Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7,5 éve vagyok együtt a párommal, és beleszerettem valaki másba, azt hiszem. Mit tegyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

7,5 éve alkotunk egy párt, és 1 éve van egy másik férfi az életemben/szívemben, akit egy nyaraláson ismertem meg. Nagyon szeretem a mostani páromat, ő az első kapcsolatom, de úgy érzem, hogy már nem szerelemből szeretem. A másik sráccal többször véletlenül összefutottunk (közös barátok), és kétszer meg is csaltam vele a páromat, amit bevallottam neki. (Azóta is úgy emlékszem erre a két alkalomra, mint a legszebb két estémre, de egyben nagyon fáj, hogy megbántottam a páromat!) Megpróbáltunk továbblépni, dolgozni ezen, hogy újra működjön, de pár hónapja megint úgy érzem, hogy nem akarom, hogy tovább működjön, mert nem fog, hiszem beleszerettem másba, az hiszem. Folyton rá gondolok, az ő képeit nézegetem, látni szeretném, de nem lehet így. Ő is szeretne velem együtt lenni, hogyha már nem lennék kapcsolatban. A jelenlegi páromat képtelen vagyok elhagyni, annyi minden összeköt minket, hogy úgy érzem nem tudom megbántani. Egyszer el is költöztem, de visszakoztam, és hazamentem, aminek ő nagyon örült. Megmondtam neki, hogy már nem azt érzem iránta, mint régen, és hogy inkább a lelkitársam, és barátom, mint a párom, de aztán ezt is visszavontam, aminek ő nagyon örült. Mintha nem akarna szembenézni ő sem azzal, hogy közeledik a vége. Tudom, egy szemét alak vagyok, nem kell külön elmondani a kommentekben, annak is érzem magam, de egyszerűen nem bírok szakítani, annyi minden összeköt minket, együtt képzeltük el a jövőnket, nem tudom összetörni az álomképét még ennél is jobban. Mit tanácsoltok? Van, aki keresztülment hasonlón?

(25 éves nő vagyok)



2015. jún. 28. 08:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%

Ott a segitseg a kommentekbe draga, csak ertelmezni kell!

HAGYD EL!!! Az lesz neki a legjobb!

2015. jún. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 omba ***** válasza:
69%

A 7 év a misztikus szakaszhatár, akkor meg főleg, ha az első kapcsolatod.


Bár nagyon romantikus lenne, az első szerelmek ritkán tartanak a sírig.

25 évesen ne engedj a megszokásnak, - tudod merre a jövőd, hát indulj!

2015. jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy, gratulálok, 6 évig én sem dugtam félre! ÉS képzeld nézek tükörbe, már egy jó ideje ezt teszem.
2015. jún. 28. 09:12
 14/27 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem 25 évesen még nem vagy lemaradva semmiről, ha nem vagy szerelmes és ennyire másra vágysz, csak a saját életed teszd tönkre ha most benne maradsz ebben a kapcsolatban. Mert az emlékek, az a sok minden, ami összeköt jelenleg, azok nem fognak elmúlni, és majd 40 évesen, két gyerekkel állsz ott a férjed mellett, boldogtalanul, hogy hát te már évek óta nem vagy igazán szerelmes, más emberre vágysz, és mi lett volna, ha...


Meg abba is gondolj bele, hogy ez a másik férfi mennyire fog bízni benned, ha sokáig húzod a dolgot. Mármint, én a vőlegényemért elhagytam a volt fiúm, igaz, csak 1,5 és nem 7,5 évig jártunk, de az érzéseim hasonlóak voltak, mint neked, és elhiheted, hogy ő sem akarta, hogy elhagyjam. De elég rövid időn belül ez megtörtént (21 voltam)- a vőlegényem utána mondta, hogy részben emiatt tud bennem igazán bízni, hiszen nem játszogattam vele sokáig, hanem eldöntöttem, hogy igazán kivel is akarok lenni, és ennek megfelelően cselekedtem. Részben azért is volt könnyű a döntés, mert úgy gondoltam, ha most ennyire nagy hatással tud rám lenni valaki, akkor 10, 20, 30, 40 év múlva mi lesz? Másrészt meg te is vagy még annyira fiatal, mint én voltam, hogy ha esetleg mégsem úgy alakulnak a dolgok, akkor még nyugodtan találj újabb és jobb lehetőségeket. De félek, hogy egy jó kapcsolat fenntartására kevés az, amit te érzel a párod iránt, és főleg, hogy idővel már lehet, ő sem fogja tolerálni, hogy mást szeretsz, és mással (is) szexelsz, de a jelenlegi szerelmed is lehet, idővel így fog hozzáállni a dologhoz, hogy hát oké, ő a titkos szerető, de többet nem akar, védve magát az esetleges vágyaktól, merthiszen azt látja rajtad, hogy IGAZÁN nem is rá vágysz. Mert tudod, ha valakivel együtt akarsz lenni, akkor vele leszel- ebben a korban legalábbis nincs semmi, ami bármilyen módon akadályozna ilyen döntésekben, hiszen te magad is mondod, szerelmes nem vagy, csak a szánalom és sajnálat, meg a régi szép idők emléke tart a párod mellett. És sajnos, ez szerintem bőven kevés bármelyikőtök boldogságához.

2015. jún. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező,ne foglalkozz a kommentekkel,itt mindenki hűséges,hibátlan,és még lehetne sorolni a pozitív tulajdonságokat.
2015. jún. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%

Huha 6 evig nem dugtal felre, nagyszeru, megy erte a nobeldij.

Kepzeld engem elhagyott a felesegem, egy masik pasiert, de mikor erezte, hogy mas irant erez valamit akkor elemalt es elmondta, hogy ki akar lepni a hazassagunkbol, nem akar megalazni, megcsalni, mert nem tudna tukorbe nezni utana. Mondtam, hogy jo, gondolja at mit akar, ha most kilep az ajton utana nincs vissza ut, szabadon azt csinal amit akar es mindenki valalja a kovetkezmenyeket. Elment, ahogy fordult a kulcs a zarba, google, birosagi ugyfelfogadasi ido megnez, az elso munkanap beadtam a vallasi keresetet, 4 honap mulva szetvalasztottak. Ennyi, es megmaradt a gerinc.

2015. jún. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
61%
15-ös: "itt mindenki hűséges,hibátlan" - persze, meg nagyrészt szűz.. úgy könnyű a hűség! :D
2015. jún. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 curáku ***** válasza:
76%
Nem értem miért erőlteted ezt a kapcsolatot. Soha nem leszel boldog mellette és neki sem adod meg a lehetőséget, hogy olyan nővel legyen, aki szeteti és nem csalná meg. Te gyakorlatilag ezt tennéd minden héten a következő 50 évben. Ne legyél már ilyen buta..kinek jó ez?!
2015. jún. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%

Nem azzal van a baj, hogy mással akarsz lenni, hanem hogy ha valaki kitartott melletted eddig, akkor ordas nagy taplóság megcsalni, pláne kétszer, nem is értem, hogy hogy sikerült - azt meg pláne nem, hogy miért számít még "közös barátnak" az említett arc. Azzal nyilván nem tudsz mit csinálni, ha már nem akarsz vele lenni, de ettől még minimum őszintének kéne\kellett volna lenned.


Szakíts, mindenki jobban jár, a közös jövőtöket felteszem egyikőtök sem úgy képzeli el, ahogy most vagytok, jobb meg nem lesz.

2015. jún. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
41%
Újabb tipikus megnyilvánulása a női erkölcsnek.
2015. jún. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!