Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úristen beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen beleszerettem egy "SZTÁR"-ba! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy eléggé ismert tánccsapat és annak az egyik tagjába túlságosan is beleszerettem(lassan 8 hónapja)! A baj már egyből az hogy van barátnője akivel 1 éve van együtt, és 6évvel vagyok fiatalabb(a sráctól). -és azóta szinte teljesen összeomlottam; nem eszem rendesen és szinte mindennap arról szól hogy elmegyek suliba, hazajövök, eszek egy kicsit, tanulok és utána gépezek egy keveset majd TV-zek. A barátaim szoktak mondani is hogy kicsit megváltoztam. Kérlek segítsetek!!!
2010. márc. 7. 11:55
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

De már abban különbözünk hogy én 1 hazai hírességbe vagyok szerelmes, te meg egy külföldibe!


És köszi mindenkinek a válaszokat!!

2010. márc. 7. 13:50
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel hogy különbözik?? Hogy tudsz így szerelmes lenni? Én csak akkor tudnék ha szinte nap mint nap találkoznánk.
2010. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Az te vagy!!

Minden ember különbözik!!

2010. márc. 7. 16:14
 14/28 anonim ***** válasza:
50%
Hát igen, van 1 ilyen csaj ismerősöm, ő nem sztárba szerelmes, de olyanba aki gyűlöli és meg is alázta már. Azt sem értem igazából, én az ilyeneket hülyének nézem, ne haragudj!
2010. márc. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 bumbi02 ***** válasza:
100%
nm szólok bele mer a te dolgod az egész, de majd kinövöd...
2010. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves 6ig hozzászóló! Elsősorban sajnálom, másodsorban lehet hogy nálam is közre játszanak ezek a dolgok mert a nagymamám rákos!!=(

2010. márc. 7. 21:01
 17/28 anonim ***** válasza:

Úristen arra még nem gondoltál, hogy kamu az a valaki akivel állítólag msnen dumálgatsz?:D

gondolkozz már, majd pont ilyenre lenne ideje, meg kedve meg még bnője is van -.-"


Bad Boooyz <3 én is szeretem őket de anyám.

Kimerül abba, hogy aahww dejól néztek ki, a kis japo milyen cuki, és csókolom :D

tart addig a pár percig amíg táncolnak...


Am igen. Majd kinövöd. Nekem 1997-ben a ShyGys-ból a kis fekete hajú volt életem szerelme :D:D:D

kinőttem ^^ xD

2010. márc. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Még jó hogy tudod, hogy japcsi, mikor nem az. Én fiú vagyok, de a sok csaj ismerőseim mind tudják, sokszor ezt a szart kell hallgatnom. Amúgy én azt nem értem, hogy a csajok miért csinálnak ilyet? Mi letudjuk azzal hogy ááh tökjó csaj tényleg, de ennyi. Ti meg bazzeg ezen agyaltok(vannak kivételek)
2010. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Én Daniel Radcliffbe voltam "szerelmes" :D

hónapokig...a falam tele volt a posztereivel, állanódan videókat néztem róla, a telefonomon és a gépemen az ő képei voltak, még álmodtam is vele :D

Igazuk van a többieknek, kinövöd :)

Később megismertem egy vérbeli fiút beleszerettem és összejöttünk. :)

2010. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Ez mindenkivel előfordul. Nekem kiskamasz koromtól rengeteg szerelmem volt. Nem fogod elhinni, de a legutóbbi az Operaház Fantomja beli alakítása után az angol énekes Michael Crawford volt, pedig ő 86 körül volt harmincvalahány éves, tehát JÓVAL idősebb nálam. De annyira tetszett a hangja stb. Ez olyan, mintha az agyad "kipróbálbá" az érzelmeket, amiket később érezni fogsz.

Nekem rengeteg szerelmem volt, de mostmár rendes párkapcoslatban élek már majdnem egy éve ismerem.

2010. márc. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!