Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úristen beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen beleszerettem egy "SZTÁR"-ba! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy eléggé ismert tánccsapat és annak az egyik tagjába túlságosan is beleszerettem(lassan 8 hónapja)! A baj már egyből az hogy van barátnője akivel 1 éve van együtt, és 6évvel vagyok fiatalabb(a sráctól). -és azóta szinte teljesen összeomlottam; nem eszem rendesen és szinte mindennap arról szól hogy elmegyek suliba, hazajövök, eszek egy kicsit, tanulok és utána gépezek egy keveset majd TV-zek. A barátaim szoktak mondani is hogy kicsit megváltoztam. Kérlek segítsetek!!!
2010. márc. 7. 11:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Bad Boyz?
2010. márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Miért kérdezi mindenki h a BBZ-e??! ők is ismertek és kedvelem is őket; de nekem nem a Bad Boyzból tetszik aza srác!!!!
2010. márc. 12. 14:26
 23/28 anonim ***** válasza:
77%

Gyermek korral jár.

Nem bele szerettél hanem csak fölnézel rá.

Mert idősebb, mert jól csinálja amit csinál.

Akkor mondhatod magadat érettnek ha egy veled egykorúba szeretsz bele. (Meg akit ismersz.. nem színészt)

2010. márc. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
26%
Más meg haldoklik ... sok szerencsét a problémádhoz...
2010. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
84%
Majd elmúlik. Ezek a mostani sztárok nem arról híresek, hogy olyan sokáig tündökölnének. Egy darabig futtatják őket,aztán jönnek az újabbak.Valamikor istenek voltak pl. a Hip Hop Boys tagjai is, a csajokat úgy kellett leszedni a színpadról a fellépéseiknél, ma meg már a kutya nem ismerné meg őket az utcán.
2010. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

én is bele voltam esve Keanu Reeves-be:)

de kicsikét messze van:):)

2010. márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

viccen kívül.. szerintem nálad még közrejátszik a zenész-pasi dolog is talán.

A lányok meg vannak őrülve a zenészekért, nekem is az volt az első barátom. Gyere össze egy amatőr banda gitárosával, és majd kihevered az elérhetetlent!

2010. márc. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
en egy koreaival jarok ( bts-jungkook ) ne ertsetek felre felig magyar felig koreai vagyok. Most koreaban elunk es ugy ismerkedtunk meg hogynekem jott az utcan nem kert bocsanatot en persze nem tudtam hogy ki az es jelenetet rendeztem. Ra 4 honapra egymasba szerettunk es most jarunk. Bar en mar 16 vagyok es en azt sem tudtam hogy ki o meg oda nem jott a tomeg.
2015. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!