Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az hogy az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy az exem egy hónap után keresett meg? Ilyen sok idő után akar valamit?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 1 hónapja szétmentünk, ő dobott ki, mert hogy már kihűlt ez a kapcsolat stb. Én abszolút nem kerestem, nem írtam rá stb.

Erre tegnap írt rám, hogy azért jó lenne találkozni, mert hiányzom neki

De eddig hol volt? Miért egy hónap után írt rám? Ti mit csinálnátok a helyembe?


2015. szept. 4. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit, eddig volt valaki akivel el tudta tölteni az időt.
2015. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hirtelen felindulásból szakított, és rájött, hogy mégis te vagy neki az aki kell. 1 hónap szerintem még nem olyan sok idő, hogy legyen más stb. viszont arra elég, hogy az ember átgondolja, eldöntse mit/kit is akar.
2015. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is szakítottunk egyszer, fél évet töltöttünk külön, aztán újra összejöttünk. Van ilyen. De nálunk nem volt csajozás/pasizás, és utána visszakönyörgés.


Viszont a barátnőd lehet azóta kiélte magát, és rájött, veled mennyivel jobb volt. Ezzel óvatosan, mert elképzelhető, hogy újra rájön ez az időszak. Alaposan elbeszélgetnék vele, hogy mi is a helyzet, miért akar visszamenni hozzád.

2015. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbált magának keresni valaki mást, de nem talált, vagy esetleg rájött, hogy mégis te kellesz neki. Sajnos baromi nehéz eldönteni ilyenkor, hogy mi van.
2015. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!