Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet megcsinálni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megcsinálni, hogy ne legyen túl biztos benne a barátom hogy én mindent megbocsátok és hogy mindig szeretni fogom?

Figyelt kérdés

Egy olyan nő, aki tisztában van a saját értékeivel, aki tudja magáról, hogy mennyit ér, egy csapásra nyerő lehet a férfiaknál:

„Ha tiszteljük saját magunkat, azzal egy ütéssel K.O.-t viszünk be a pasiknak. Amikor elég önbecsülésünk van ahhoz, hogy kiengedjük a karmainkat, és látják, hogy nem érdekel, elveszítjük-e a kegyeiket, vagy sem, azonnal félni kezdenek, hogy ők veszítik el a miénket. „Hű, de kemény. Ez egy minőségi nő. Össze kell kapnom magam, ha jó színben akarok feltűnni előtte, és ki akarom vívni az érdeklődését.” És így aztán a Domino pizza és a dobozos sör villámgyorsan vörös rózsává és francia pezsgővé változik.”

Azt akarom ami itt le van írva, hogy azt lássa hogy nem félek hogy elveszítem a kegyeit, inkább ő féljen hogy elveszít engem!


2008. szept. 9. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyen saját társaságod, programod nélküle. Legyen hobbid amire időt és figyelmet szánsz. Tanulj, képezd magad. Ne végy le minden terhet a válláról mert az "női munka". Ha együtt éltek néha öltözz fel csinosan (ne túl kihívóan) és mielőtt elmennél otthonról kedvesen mond neki, hogy "ma te csinálod a vacsit!" :))

Tudj nemet mondani.

És személyiségfejlesztés...

A minőségi nő nem csak külsőségeiben hanem belül is minőségi. A szokásai, a gondolkodásmódja, az érdeklődési köre.

Sok sikert! :):)

2008. szept. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
úgy érzem ez nehéz lesz..:) az a baj,hogy már 1év 8hónapja együtt vagyunk,nem élünk együtt,még tanulunk,és h ő hamarabb hazamegy,mert gyúrnia kell,én meg mindig ugyanakkor megyek haza tőle...nem akarok nem találkozni vele,szóval ha tudunk találkozni,nem mondanám le semmiért...ez az én nagy bajom...egy bnőm is hívott péntekre bulizni,de mivel csak akkor tudok együttaludni a barátommal,lemondtam...:S
2008. szept. 9. 10:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj el pénteken bulizni és utána (feldobva) menj aludni és szerelmeskedni a barátodhoz. :) Egyébként nem együtt mentek bulizni? Máskülönben csak szexelni találkoztok? (nem bántásból kérdezem)
2008. szept. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz nemet mondani neki,sajnos nem fog sikerülni,amit feljebb leírtál..A fiúknak az kell,hogy minden nap kicsit megharcolhassanak a szeretett nőért.
2008. szept. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szoktunk együtt bulizni,mondtam a bnőmnek h akkor menjünk úgy h hozza ő is a pasiját meg én is...de ő azért akar bulizni menni,mert a pasija sörözni megy...és nem a szex miatt találkozunk a barátommal...imádjuk egymást,szerelemből,délutánonként megyünk egymáshoz,egy hétem egyszer-kétszer együtt alszunk.csak 18 és 20évesek vagyunk!
2008. szept. 9. 11:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Omádjátok egymást azt írod.

Akkor miért aggódsz? Vagy mi a probléma valójában? :)

Volt olyan amit meg kellett bocsátani?

Miért félsz, hogy túl sok a szerelem? :))

2008. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Imádjátok egymást.

Bocs az elírásért. :))

2008. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen,régen volt mit megbocsátani...nem csalt meg,de voltak dolgai...ezen túl vagyunk,csak már 3szor szakított velem,mert vagy úgy érezte hirtelen h nem szeret,vagy túl elege lett a féltékenységemből stb...és tényleg az volt a baj,h annyira szeretem h megijedt párszor...most meg hűvös vagyok,mióta megint együtt vagyunk,nem lógtam rajta,nem ugráltam körül,de most meg az nem esik neki jól h nem ölelem meg,nem érzi h szeretem...ezért szeretnék olyan lenni,akitől tényleg megőrül...akit meg kell hódítania,és tennie kell érte h megtartsa...
2008. szept. 9. 21:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem fogod szeretni de leírom:

keress egy személyiségfejlesztő tréninget, egy önismereti csoportot. Amit életérzésként szeretnél elérni arra nincs módszer meg recept. Az vagy van vagy nincs. Trükkökkel csak ideig óráig lehet fenttartani olyan attitűdöt ami nem a sajátod valójában. Konfliktushelyzetben azonnal "lebuksz".

Vagy egészében fejlődsz és annak része lesz az is, hogy megváltozik önmagadról és a férfi-női kapcsolatokról a gondolkodásmódod vagy csak egy leszel a kétségbeesetten praktikázó nők közül. Amiben most élsz (amit leírtál róla) az több függőségi elemet tartalmaz mint ami egészséges.

Amíg a Cosmopoliten "szakcikkei" alapján szeretnéd változtatni az életedet addog max egy Cosmolány lehet belőled aki azon méri le a saját értékét, hogy mennyire fitt és mennyire tetszik a férfiaknak.

Ennél már születésedtől kezdve többre vagy hivatva!

Attól, hogy egy könyv megjelent még nem "aranyigazság". Ezért kell sokat olvasni a témában, hogy megtaláld azt ami neked segít. Legjobb ha beállsz a könyvesbolt megfelelő polca elé és mazsolázol. Rádtalál néhány neked megfelelő könyv. :)

2008. szept. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!