Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti min szoktatok veszekedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti min szoktatok veszekedni, vitatkozni a párotokkal?

Figyelt kérdés

A komolyabb dolgoktól kezdve (szex, pénz, gyereknevelés), az egészen apró hülye dolgok is érdekelnének.


Esetleg írjátok le hogy mi szokott a megoldás lenni.


Kort is írjatok légyszíves!



2015. szept. 23. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szex, pénz, egyéb, nem szoktunk veszekedni. Ha nem értünk valamiben egyet, megbeszéljük. Veszekedéssel nincs megoldva semmi. Korábban egyetlen egy veszekedés volt köztünk, leendő gyerekünk nevelésével kapcsolatban. De még évekkel ezelőtt. Az volt a gond, hogy ő olyan anyával nőtt fel, aki ha úgy gondolta, osztogatta a pofonokat. Ő ezzel a nevelési módszerrel vagy mivel... Egyet értett, én nem. Addig fajult a dolog, hogy kétségbeesésemben sírva fakadtam, és azt mondtam neki, hogy ha ő verni akarja a gyereket, akkor én így nem fogok szülni. Akkor belátta, hogy ezt komolyan veszem, vígasztalt és azt mondta egyezzünk meg. Megegyeztünk, de végül megoldódott a dolog magától is. Kiderült, hogy nem is lehet gyerekünk.
2015. szept. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Költőnő? ***** válasza:
veszekedni nem, max vitatkozni. Apróságok, vélemények dolgokról. Megbeszéljük, s ha nem tudjuk "meggyőzni" a másikat; hanyagoljuk. Tiszteletben tartjuk a másik véleményét dolgokról.
2015. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,szoktunk de minálunk már nagyon elvan harapodzva a kaocsolat.Mindenen tudunk vitázni,de veszekedni általában a gyereknevelés és a nem törödömség szokott lenni.Volt rá példa hogy a szex hiánya mit szóltam de nem alpárin vagy ilyesmi de már akor úgy.éreztem hogy van valakije rajtam kívül,inen elindultál a lavina és most elég mély szakadék van köztünk.Szerintem sokaknál van veszekedés csak ők ne vallják be nem itt...még maguknak sem.Nem kel elkeseredned a veszekedés miat beszéljétek meg higgadtan és találatok megoldást a gondokra.
2015. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!