Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben az esetben miről lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben miről lehet szó szeret vagy birtokol és mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
A párom lehülyepi.csázik ha nagyon összeveszünk és olyan mint egy hajcsár. Az vettem észre magamon hogy kötelességből szoktam hozzámenni újabban és nem azért mert én hozzá akarok menni.Ebben azért az is szerepet játszik hogy ilyen hülye piszkálódós természete van(csipkod meg mitesszeres vagyok elkezd nyomkodni rá kell szólni hogy hagyjon békén) meg valami fa.szsággal mindig megsértett, nem is lehet mellette jól érezni magát az embernek.Na de többször próbálkoztam szakítással régebben, mert akkor sem volt felhőtlen a kapcsolatunk viszont vele nem lehet szakítani mert addig könyörög nekem míg meg nem gondolom magam.Egy módja lenne a szakításnak hogy azt mondom más csávóm van és valamelyik fiúismerősömre ráfogom hogy az vagy megcsaltam vele holott amúgy nem is vagyok ilyen fajta. De én nem akarok más pasit elegem van belőlük nem kell még egy hajcsár. Elég nekem anyám hajcsárnak otthon meg elég megfelelni a fősulinak az is nehezen megy eléggé. A gond az hogy barátaim sincsenek(neteseken kívül) és depressziós típus vagyok így lehet hülyén hangzik de gőzöm nincs néha mi lenne jó nekem. De ezt a kapcsolatot már nem élvezem az biztos.Lehet hogy szeret mert azt akarja minél többet legyek vele élőben meg naponta beszélünk telefonon na meg mondja is hogy szeret szóval nem kizárt dolog de a természete nekem akkor is sok már és a lelkesedésem felé egyenlő a nullával.Különben inkább mintha birtokolna mert a jelzőiből is ítélve mondok valami reális vagy félig reális dolgot amiből elegem van akkor hülye vagyok ,hülye pi.csa meg sekélyes. Na meg nekem semmi rossz tulajdonságom nem tűri el kiparodizálás nélkül, de azért felidegesíteni a másikat hülyeséggel az jól megy neki.Na meg a hajcsárkodás is.Attól félő ha egyedül leszek akkor meg visszatér a depresszióm amit úgy kell elképzelni hogy semmiben nem tudok jól teljesíteni.Mivel barátaim is csak neten vannak így gyakorlatilag életem is csak a párommal van de ugyanakkor meg ehhez nincs már kedvem és ha lennének barátaim már régen otthagytam volna.De ők is lebeszéltek volna róla mint ahogy az internetes barátaim sem voltak sosem róla jó véleménnyel.Ugyanakkor nem biztos hogy csak benne van hiba. Engem régebben kirekesztettek és magányos voltam 6 évig . Azóta nem mennek az emberi kapcsolatok.Elképzelhető hogy nekem más kapcsolatomban is lesznek bőven problémák és sokat fejlődtem a párom mellett is ,azonban már nem hiszem hogy jó irányba visz engem mert már lassan házisárkány lesz belőlem miatta.
2015. okt. 1. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Birtokol. Jó nagy pofon, hogy a fal adja a másikat, aztán lapát.
2015. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Birtolok, egyertelmuen. "Egy módja lenne a szakításnak hogy azt mondom más csávóm van és valamelyik fiúismerősömre ráfogom hogy az vagy megcsaltam vele holott amúgy nem is vagyok ilyen fajta." - Ez egy orbitalis baromsag. Szepen megmondod neki, hogy fel is ut, le is ut, es nem hagyod, hogy visszakonyorogje magat, megszakitasz vele minden kapcsolatot - pofonegyszeru.


Ha meg tovabbra is hagyod magad, akkor meg is erdemled.

2015. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem fogom magam hagyni és nem érdemlem meg. Csak roppantul nehéz elmenni az embereken hogy kivel hányadán állok.Mégse szeretnék magányért olyat összetörni aki szeret. Ez tartott vissza hogy nem tudom szeret-e.
2015. okt. 1. 15:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha szeret is, az onzo, birtoklo, beteg szeretet. Ez kell neked? Arra vagysz, hogy egyre depresziosabb legyel? Boldogtalan szeretnel maradni? Mert akkor hajra.


Ezerszer inkabb egyedul, mint valakivel, akinek ezt jelenti a 'szeretet'.

2015. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha rám írnál privátban, akkor lehet, hogy tudnék hasznosat mondani. :)
2015. okt. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább birtoklásról van szó. És sajnos már tudja nagyon jól, hogy szinte bármit megtehet, a végén úgyis vissza tudja könyörögni magát. Illetve nyilván tisztában van azzal, ami írtál, hogy nincsenek nagyon barátaid, így csak ő van neked.

Elmondom szerintem mit kellene csinálnod. Mérlegelj, hogy kell e neked ez a kapcsolat vagy nem. Én azt hiszem ezt már Te tudod jól, de gondolkozz csak rajta. Hozd meg a döntést és határozottan mond ki azt. Ne tántorítson el semmi, Te vagy a fontos, nem az, hogy az addig "hajcsárként" és bunkón viselkedő párod mit érez, meg volt a lehetősége hogy jobb legyen de nem élt vele.

Ezután pedig vegyél erőt magadon és tessék nyitni a világ felé. Apróságokkal, például menj oda egy olyan társasághoz akik beszélgetnek , kapcsolódj be, nem fognak elküldeni hdd el, és egy idő után befogadnak. Menni fog csak akard!! És a problémák megoldódnak. Hajrá! :)

2015. okt. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól félek ha elhagyom újra évekbe telne valakit találni akivel családom lehetne és nem szerettem volna késői anyuka lenni. Tudom bután hangzik, de túl sokan vannak ismerőseim körében akik 40 felé szültek, és sajnos nem sok időt tölthetnek majd a gyerekeikkel... Habár azt is belátom,hogy rossz kapcsolatba öngyilkosság babát szülni.
2017. nov. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!