Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél év után normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél év után normális, ha olyan szintű szabadságra van szüksége, hogy napokin nemhogy nem találkozunk, de nem is beszélünk online?

Figyelt kérdés
2015. nov. 10. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy annyira rátelepedtél az elmúlt időszakban, hogy konkrétan kénytelen ezt meglépni?!
2015. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy kénytelen?
2015. nov. 10. 12:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Úgy értem, hogy annyira rátelepedtél (ezt csak feltételezés, nem tudom, hogy mi van igazából) hogy nincs egy csepp szabadideje, nincs magánélete és szeretne egy kicsit "egyedül" lenni. Hogy tudjon magával is törődni, barátaival, családjával stb. Vagyis kénytelen ilyen "szabadságot" kérni tőled, mert másképp az említetteket nem tudná véghez vinni.


De ismétlem, én csak tippelek, nem gyanúsítani akarlak a rátelepedéssel. Csak más esetben ezt nem tudom elképzelni.

2015. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hagysz neki szabad teret? Vagy egyfolytában írogatsz neki chaten, hívogatod, a nyakába lógsz?


(Baromi fárasztó tud lenni amúgy. Egy nyomorult filmet nem lehet megnézni, mert állandóan jelez a telefon, hogy már megint írt, de semmi különöset, csak a szokásos nyálaskodást.)

2015. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mikor dolgozik, akkor nem szoktam neki írni, de a munka végeztével igen... Szokott keresni, én is őt, monjuk én többször. Mostanában jóval többször,ezért megfogadtam, hogy most keressen ő... Hát 2. napja nem beszélünk :S Hétvégén jönne haza hozzám amúgy
2015. nov. 10. 13:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor inkább miért nem beszélsz vele? Miért nem kérdezel rá, hogy mizu?!
2015. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert nagyon elkeserít, hogy a sajátom páromnak nem hiányzok annyira, hogy rám írjon :( Pedig online folyamatosan
2015. nov. 10. 13:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi feleves tavkapcsolatban is szoktunk 1-1 nap szunetet beiktatni. Mindkettonknek szuksege van ra kozos megbeszeles alapjan. En nem tartom furcsanak. Ellenkezoleg aki minden nap mizu-val ebreszti a parjat, attol herotom van.
2015. nov. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont ezért kéne vele beszélned a fórumozgatás helyett. Mi nem ismerünk se téged, se őt, nem tudunk rólatok semmit. Így ebből kiindulva az okot sem tudjuk, csak találgatunk. Beszélj vele és akkor biztosat tudsz.
2015. nov. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!