Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek Vele? Tanács? Kétségbe vagyok esve. Vagy én viszem túlzásba, én vagyok a hisztis?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánatot kérek, ha 1-2 monadotot megcsavarok, de nagyon ideges vagyok... megpróbálom leírni a lényeget, kérlek segítsetek nekem, nem tudom mit tegyek.


17 éves lány vagyok, nem nem vagyok buta, nem vagyok üresfejű. a barátom 19 éves elmúlt, 5 hónapja vagyunk együtt.

Nagy a szerelem, belém van esve, én is szeretem Őt.

De 4 napja van köztünk egy kis feszkó.

nmtudom miért vagyis...furán érzem magam.

az történt, hogy szombaton átmentem hozzá, oké késtem 3/4 órát, de felhívtam hogy kések... kiöltöztem direkt neki, erre nem láttam hogy tetszettem volna neki, de nem mondta, hogy mi a baja.

akkor kezdődött minden. 4 napoja minden nap órákat beszélünk személyesen, sírunk egymásnak, hogy megoldjuk a bajokat, de folyamatosan elbezélünk egymás mellett.

Én rettegek attól, hogy Ő azért ilyen furi velem, mert megcsal(t), és nem tudom elhinni neki, hogy belém van esve, szegény már mindehogy bizonyítja: térdelt előttem, gyűrüt adott sírva, a szemembe mondta a vallomásait, sőt még 1 jövőhét 7végi családi utazást is lemondott csak hogy velem legyen, szünetekben felhív a suliban, stb.

De Ő meg azt érzi, hogy Ő kevés nekem, mert úgy érzi hogy amikor én csinos vagyok mellette, akkor Ő alacsonyabbnak érzi magát nálam, és csórónak és csövesnek, és azt gondolja, hogy szégyellem. Én meg azt próbálom magyarázni neki, hogy könyörgöm nem csóró, de nekem igy tetszik én igy szeretem, és én Neki öltözöm ki.

Amikor egymással van bajunk, vagyis inkább neki volt ugyebár pl. ez a kissebbsgéi komplexusa, akkor ezt nem mondta el aznap, sőt a szombati dolgot sem mondta el, akkor meg az volt a baja, hogy elkéstem tőle, és Ő azt hiszi, hogy én azért kések tőlük, mert nem akarok vele lenni, és nem birom a szüleit.

Nemtudom értitek-e...

szóval most azért vesztünk össze, mert én attól félek, hogy ha ilyen apró dolgokat nem mond el nekem, amik picit fájdalmat okoznak neki, és zavarják...(Ő azt mondja, hogy fél hogy engem megbánt ezzel, ha elmondja hogy pl. túlöltözöm Őt) akkor... szóval azt hogy mondaná el nekem, ha pl. nem szeretne, vagy ha megcsalna. Értitek?

és nemtudom hogy ezek után mit tegyek, bízzak benne... szóval az ilyen kis eltitkolásait nézzem el....

És folyton kérdezem hogy megcsalsz? és már 4 napja egyfolytába megakarja velem értetni, hogy sosem tenné meg velem... nemtudom értitek-e.

nem tudom megértetni vele, hogy ha az apró dolgokat még aznap elmondja akkor az nekem csak jó, és nem jutunk idáig.

nemtudom mit tegyek... tanácsot várok, én vagyok a hülye és a hisztis...?


2010. márc. 26. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, te túlzod el, nem vagy elég érett egy kapcsolathaz. Mégis szerintem miért érzi így magát? Mert te képtelen vagy megbízni benne és így megalázod hogy már előtted térdelve kelljen sírnia! Hát hogy szereted ha ezt teszed vele! Nőlj fel, nem érdemled meg, más fiú már rég kidobott volna nemhogy így megalázkodna előtted. Tapasztalatból mondom, ezt nem fogja sokáig tűrni akármilyen szerelmes beléd. Most komolyan neki mindent el kell mondania? Nem lehetnek kis saját dolgai? A férfiak tudod nem olyanok mint a nők hogy kibeszélik magukat, ők szeretnek ilyenkor elhúzódni! Úgyhogy becsüld meg és vegyél magadon erőt! Amúgy nem tettél fel már egy ilyen kérdést itt? Mert kisértetiesen hasonlít a megcsalás meg a többi...
2010. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

A legfőbb probléma a pasid kissebbségi komplexusa és az, hogy Te kissé bizalmatlan vagy a pároddal szemben.


Éreztesd vele, hogy benned bízhat, elmondhat bármit. Talán próbálj meg még ennél is jobban odafigyelni Rá.

Éreztesd vele, hogy Ő neked mindennél többet ér, és úgy szereted ahogy van.


Te is bízz benne jobban. Szerintem nem csalt meg, úgyhogy mond azt neki, hogy elhiszed amit mond, mert bízol benne. Ez szerintem jól fog neki esni.

2010. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először is szerintem nem lehet a másikon minden apró dolgot számon kérni. Ha házasok lennétek talán (hozzáteszem én a férjemet sem számoltatom el minden kis apró üggyel), de olyan kis hülyeségeken vitatkoztok. A legnagyobb probléma nálatok az lehet, hogy abszolút nem bíztok meg a másikban. Igaz, még csak 5 hónapja vagytok együtt de valszin szerintem hogy minden ebből akad. Sajnos ahogyan látom, hogy a kisebbségi komplexusa az elég nagy lehet. Van valamilyen nagyobb (gazdag - szegény, magas-alacsony pl.) különbség köztetek ami miatt esetleg ezt érezhetné? Próbálom finoman megfogalmazni, azért ne haragudj, ha egy hapsi térden sírva bizonygatná előttem, hogy szeret és ezek után még mindig kételkednék benne, elgondolkodnék azon, hogy tényleg minden ok-e. Ne haragudj, de ahogyan itt olvastam, néhány dolog inkább ilyen érzelmi zsarolás féle, olyan dolgokon vitatkoztok, bizonygattok egymásnak, ami nálam legalábbis nem hiszem, hogy normális dolog. Hisztis vagy-e azt te tudhatod, de azért szerintem valami felnőttebb viselkedést mindketten produkálhatnátok(nem akartalak ezzel megbántani) 28N
2010. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pont azért van kisebbségi komplexusa, mert nagyon szereti a barátnőjét, de az nem képes bízni benne! Nem minden fiú kemény macsó, valakit az ilyen zsarolás hogy biztos megcsalsz sírásra késztet....
2010. márc. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen te vagy hisztis!Es a paik nem zeretik,hogyha kioltozol,en meg ilyet nem tettem eddig egy pasimmal sem,mert ha buliba mesz akkor oke!De ha hozza mesz minek kioltozni?Vegyel fel szep ruhat,de ne buisat,ha erted mire gondolok!Vidd el zacsiban,vagy taskadban a cini fehernemud,haloinged,vagy amit akarsz,es azt vedd fel,mielott lefekszetek!Es szerintem nem merte megmondani,hogy ez nem tetszik neki,mert tudja,hogy akkor osszedol neked a vilag,mivel elegge tulzasba viszed ittis a nagy sertodest!Vigyazz mart a pasik ezt nem birjak!Nezz kicsit magaba,es ot meg ne faggatsd butasagokal,hogy megcsal e?Milyen butasag ez,es meg te mondod,hogy nem vagy az,pedig eleg butusnak tunsz!22L
2010. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocsi,rossz A billentyuzet***
2010. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehet itt a gond, hogy fél a barátod, hogy nem elég jó neked. Te pedig félsz attól, hogy megcsal,és kissé bizalmatlan vagy. Am szerintem az elmondásod alapján tuti hogy nem lép félre...csak minden apró kis jelzésedre figyel, és érzékenyen reagál a megnyilvánulásaidra. Egyébként édes ez a történet, biztosan nagyon szerethetitek egymást. Nincs itt semmi baj szerintem.
2010. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szegény pasi:( Szerintem is a bizalomhiány a legnagyobb baj, mindkettőtök részéről. Saját tapasztalat: ha nem nyaggatod folyton azért, hogy megcsal-e, mi baja, mit nem mond el....., akkor sokkal hamarabb fog "megnyílni" előtted, és bármilyen kérdés nélkül is mondani fogja, amit ő úgy lát, hogy szeretne veled megosztani. Amit nem akar, azt úgysem fogja elmondani, de ha így viselkedsz, tuti megcsalás lesz belőle. Szerintem mellőzd a kérdéseket és a bizonygatásokat!
2010. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!