Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a volt barátom megcsalat amikor összejöttünk és ami előtt szakítottunk h adjam neki vissza azt amit ő adott nekem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom helyesírási kéziszótárt nem adott neked...
2010. márc. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
"szemet-szemért játékot nem játszom....mert abban én is elvesztem a látásom..."....by:Depresszió
2010. márc. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy adhatod vissza, ha nem állsz bosszút és ezzel bebizonyítod, hogy Te ezt nem érdemelted meg, Ő pedig egy kretén.
2010. márc. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te beszélni magyar? Nem érteni kérdés!
2010. márc. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most én nem értem mi a bajotok van a kérdésemmel attól h 1 betűt beleírtam nem vagyok kínai!!Lehet h veletek van gond!!:S
2010. márc. 27. 00:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel már nem jártok, rohadtul nem fogja érdekelni, ha mással dugsz, szal sehogy.
2010. márc. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sehogy ne add vissza,egyszerűen ne foglalkozz vele!!!

Amúgy nem csak attól az egy A betűtől nem lehet érteni normálisan a kérdést!Ez legalább két mondat kellene,hogy legyen és stilisztikailag sem jó!

2010. márc. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ő hagyott el és ő csalt meg és ő féltékeny h ismerkedek mással és vissza akar szerezni!!!
2010. márc. 27. 00:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor már azzal is visszaadhatod neki, hogy nem leszel annyira hülye, hogy újra összeállsz vele.
2010. márc. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, úgy állhatsz rajta leginkább bosszút, hogy magasról sz@rsz rá. Ne legyél hülye, legyen benned tartás és ne is állj vele szóba többé!!!
2010. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!