Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm kidobott otthonról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm kidobott otthonról mert nagyon bejövök egy szép csajnak és meg akar szerezni (én nem akarok semmit, nem csináltam semmit) Hogyan oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés

Régóta vagyunk együtt, semmi gond nem volt. Nem törődök más nőkkel, max barátság szinten de más nem fordul meg a fejemben.

Van egy csaj, munkatárs-féle, nem dolgozunk egy irodában de gyakran jár egyeztetni hozzánk. Elég csinos, munkatársaim odavannak érte, várják ha jön, stb. Engem nem érdekelt, megállapítottam magamban hogy szép aztán ennyi (mint egy színésznőnél). Haveri kapcsolatunk lett, beszélgettünk erről-arról. Egy idő után mondták a munkahelyi haverok hogy mikor veszem már észre, velük nem is törődik pedig ők próbálkoznak nála. Csak velem. Azóta mégjobban figyeltem nehogy félreértsen valamit. Fontos hogy nem mentem vele sehova, nem találkoztunk munkán kívül, nem cseréltünk telefonszámot, nem jelöltük be egymást sehol (erre utalt de nem jelöltem be)

A csajok is elkezdtek pletykálni a cégnél, visszajutott hozzám miket mondott rólam az említett. Állítólag meg akar szerezni, pedig tudja hogy barátnőm van. Az tetszett neki pont, hogy nem estem hasra tőle, nem csorgattam a nyálam mint pl. a házas, családos munkatársaim.

Most hogy visszahallottam ezeket, nekem is leesett a viselkedése. Már minden világos.

Barátnőmnek el is meséltem mindent, mint mindig nehogy valami pletyka legyen és annak útján tudja meg ezt. Nem is nagyon érdekelte, viccelődött rajta. Aztán a munkatársnőimmel felvette a kapcsolatot, megtudta a csaj profilját, megnézte.

Azóta hogy ismeri a külsejét minden megváltozott. Állandóan a fejemhez vágja, hogy:

"akkor menj ahhoz a csajhoz" (a legkisebb otthoni vita kapcsán, hogy hol vannak a ruhák)

"minek használsz parfümöt, biztos neki fújod be magad" (mindig is ugyanennyi parfümöt használok)

"én kövér vagyok, az a csaj sokkal jobb, nem értem miért vagy velem, menj hozzá!" (ilyenkor elmondom neki miért vele vagyok, stb. de ez is csak a gyanúját fokozza mert biztos titkolok valamit azért nem vallom be hogy az a másik sokkal jobb csaj mert mindenki tudja)


Nemrég futás közben találkoztam a csajjal, véletlenül! A barátnőm is látta később, mert elkísért hazáig (ő arra ment tovább). Teljesen kiborult mert szerinte direkt tette ki nekem a melleit (szilikon amúgy, ez is zavarja) ilyen hidegben. A fejemhez vágta hogy menjek ehhez a csajhoz mert úgyis sokkal jobb nála! Hiába mondtam bármit, kidobálta a cuccaimat. Azóta próbálok vele kommunikálni elmentem elé, de olyanokat mond "legyetek boldogok" stb. meg se hallgat. Mindenki mondja neki, hogy semmi alapja a dolognak, még a munkatársaim is. Oda is bejött és kiverte a balhét mindenki elött, jól leégetett, aztán még én kaptam megrovást a fönöktöl.


Hogyan lehet ezt megoldani? Sajnos a kisebbségi komplexusa miatt van minden. Eddig nem kellettem semmi csajnak, nem volt erre utaló jel, addig nyugodt volt. Sőt gyakran szidott, rosszul bánt velem. Szerintem emiatt ijedt meg. Gyakran fordult elő hogy mások elött üvöltött velem hogy "te lúzer, béna, szerencsétlen" olyan dolgokon hogy nem sikerült begyújtani a grillet ahogy akarta. Szerintem rájött, hogy nem jól állt hozzám és most beijedt hogy van egy szép csaj aki kedves velem.



2016. márc. 8. 09:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Miért akarsz együtt lenni egy olyan nővel, aki lépten nyomon megalázott? Hagyjuk, hogy szereted.. egyéb indokot mondj.
2016. márc. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
A helyedben azzal a másik csajjal megjelennék együtt a barátnőm előtt és ott hármasban tisztáznánk ezt. Ha tényleg nem jön be neked a máűsik csaj, akkor ezt mondd ott meg neki határozottan és azt is, hogy nem akarsz vele találkozni, ne keressen. Ez így a legkorrektebb.
2016. márc. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Egyrészt: a barátnőd gyerekesen viselkedik, mert ilyen helyzet az életben elég könnyen előfordulhat, ezt neki is jobban kéne kezelnie. Velem is volt már hasonló, hogy egy bombanő rányomult a pasimra, elég szar érzés volt, de nem okolhattam a pasimat, hogy: te szemét, miért jössz be akárkinek is, ez pofátlanság, te csak jöjj be senkinek! Tipikusan: Azt üzenném a barátnődnek, hogy keressen egy olyan pasit magának, aki a kutyának sem kell, és akkor majd nem kéne féltékenykednie. Szerintem is a barátnőd önbizalmával és hozzáállásával is súlyos problémák vannak, én a leírásod alapján hiszek neked (itt miért hazudnál), hogy Te nem akartál semmit a kolleganődtől, ilyenkor nem vonhatnak felelősségre a másik ember viselkedéséért. Meg hát mondod, hogy máskor is megalázóan viselkedett veled, beéget a munkahelyeden, lehülyéz mások előtt és patáliázik, aztán meg tök jogtalanul megvádol és kidob...figyelj....ez a csaj hülye, és ezt nőként állítom. A jól kinéző kolleganőd is megéri a pénzét, hogy rádnyomul, de nem újkeletű a jelenség, ezen én már meg sem lepődök. Azt ugye tudod, hogy a csaj csak prédának akar, és szórakozik (kolleganő).
2016. márc. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
1%
nagy a melle a csajnak és ettől már szép? értelmes férfi logika
2016. márc. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

Hát... szerintem nem kellene ezt már megoldani. Ha nem lenne mentálisan nem ép a barátnőd, én is azt javasolnám, hogy feltétlenül hárman, szemtől szemben beszéljétek ezt meg, a kolléganővel pedig légy nyíltabban elutasító. De nem is ezt látom az igazi problémának.

Nincs önbizalmam, sok mindenért tudok másokra irigykedni, és én is voltam már féltékeny, de ilyeneket soha nem tennék másokkal - azzal az emberrel végképp nem, akit még szeretek is!

Amit a barátnőd művel, az elég komoly, már rég tele van a viselkedése felkiáltójelekkel, én a helyedben addig hátrálnék ki a kapcsolatból, amíg büntetlenül megtehetem.

Hogy lehet azt elviselni, hogy rajtad éli ki a kisebbségi komplexusát, hogy eddig elmegy, csak azért, hogy kicsikarjon valami hős, odaadó reakciót, mert csak az lenne elég neki? És ezt én még a kezdetnek látom, ha adod alá a lovat azzal, hogy a megaláztatásokat, stb. büntetlenül megteheti, abból lesz még durvább szélsőség is.

2016. márc. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
azért szép mert nagy a melle? és legalább eléri a 170-180 cm-ert ?
2016. márc. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

>Barátnőmnek el is meséltem mindent, mint mindig nehogy valami pletyka legyen és annak útján tudja meg ezt.


Nagyon jól tetted. Idejekorán szóltál, hogy megelőzd a pletykákat.

Szerintem egyszerű a helyzet: tisztában vagy vele, hogy a barátnőd baja a kissebbrendűségi komplexus, vagy simán önbizalomhiány, és a viselkedése is erre utal. Vizsgáld meg, hogy megtettél-e minden tőled telhetőt megtettél-e azért, hogy megerősítsd az önbizalmát és hogy ne féltékenykedjen. Az írásod alapján igen, de ezt te tudod a legjobban. Ha van még mit tenned, és úgy érzed, hogy érdemes megpróbálni felépíteni innen a kapcsolatot és tovább ápolgatni a barátnőd kicsiny kis egóját, akkor hajrá. De ha úgy gondolod, hogy megtettél minden ésszerűség határain belül elvárható dolgot érte, és ennek ellenére így viselkedik, akkor zavard el a pi­csába és örülj, hogy megszabadultál tőle. Nem a te felelősséged az, hogy rendes embert faragj belőle, főleg, ha nem kér belőle.

2016. márc. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Balhézik, szid, bánt, folyamatosan megaláz mások előtt, ok nélkül féltékenykedik és veri a tamtamot. Ezekből nálam egy is elég lenne ahhoz, hogy menjen isten hírével. Boldog lennék, hogy megszabadultam tőle.

Nem keresném, sőt, szóba se állnék vele, az biztos.

2016. márc. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

A kérdező itt csak a bnő rossz tulajdonságait sorolta fel, naná, h mindenki nekiesik, h b.....a ki a pitsába mert nem normális. De a kérdező nem a rossz tulajdonságai miatt van vele, hanem a jók miatt. Mert biztos vannak, ha vele van és őt szereti.


Kérdező, ha együtt akarsz maradni a barátnőddel. akkor tényleg rendeznetek kell az önbizalomhiányát, mert elfogadhatatlan, h a munkahelyeden balhézik és lejárat. Más részről megértem, h mióta meglátta a szépséges, szilikonmellű munkatársnődet, azóta magát rondábbnak látja, fakóbbnak, szürkébbnek, egy darab semminek látja és ez emészti belülről. Nem tudja elhinni, h azok után, h ott egy olyan csaj, ő még labdába rúghat. Főleg, h tudja, h minden férfi munkatársadnak bejön, ezek után meg pláne nem hiszi el, h neked pont nem. Nekem nincs gond az önbizalmammal, szépnek látom magam és vonzónak, de én sem tudnám elhinni, h te nem akarsz attól a csajtól semmit (mivel minden élőlény akar), főleg, h így felkínálkozik. Onnantól tudnám, h eljön a nap, egy kis munkahelyi buli, ő máris rád mászik, te meg majd jössz azzal, h részeg voltál, bocsika, de nem tudtál ellenállni.


A hármasban megbeszélés sem segít, színjátéknak hinné, h előtte összebeszéltél a munkatársnővel, biztos előadtad neki, h bnőd egy el mebeteg és játssza el a jókislányt.

2016. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

Én is tele vagyok kisebbségi érzésekkel, úgyhogy egy szinten megértem őt is, DE soha nem aláznám meg a párom pl. a munkahelyén. Kettesben vitázhatunk, de mások előtt így lejáratni téged nagyon durva volt.


Ő már súlyos eset lehet, azt mondom, ha szereted, tarts ki mellette, próbálj segíteni neki, akár szakembert is bevonva. De ha nem megy, akkor muszáj lesz otthagyni...

2016. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!