Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm kidobott otthonról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm kidobott otthonról mert nagyon bejövök egy szép csajnak és meg akar szerezni (én nem akarok semmit, nem csináltam semmit) Hogyan oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés

Régóta vagyunk együtt, semmi gond nem volt. Nem törődök más nőkkel, max barátság szinten de más nem fordul meg a fejemben.

Van egy csaj, munkatárs-féle, nem dolgozunk egy irodában de gyakran jár egyeztetni hozzánk. Elég csinos, munkatársaim odavannak érte, várják ha jön, stb. Engem nem érdekelt, megállapítottam magamban hogy szép aztán ennyi (mint egy színésznőnél). Haveri kapcsolatunk lett, beszélgettünk erről-arról. Egy idő után mondták a munkahelyi haverok hogy mikor veszem már észre, velük nem is törődik pedig ők próbálkoznak nála. Csak velem. Azóta mégjobban figyeltem nehogy félreértsen valamit. Fontos hogy nem mentem vele sehova, nem találkoztunk munkán kívül, nem cseréltünk telefonszámot, nem jelöltük be egymást sehol (erre utalt de nem jelöltem be)

A csajok is elkezdtek pletykálni a cégnél, visszajutott hozzám miket mondott rólam az említett. Állítólag meg akar szerezni, pedig tudja hogy barátnőm van. Az tetszett neki pont, hogy nem estem hasra tőle, nem csorgattam a nyálam mint pl. a házas, családos munkatársaim.

Most hogy visszahallottam ezeket, nekem is leesett a viselkedése. Már minden világos.

Barátnőmnek el is meséltem mindent, mint mindig nehogy valami pletyka legyen és annak útján tudja meg ezt. Nem is nagyon érdekelte, viccelődött rajta. Aztán a munkatársnőimmel felvette a kapcsolatot, megtudta a csaj profilját, megnézte.

Azóta hogy ismeri a külsejét minden megváltozott. Állandóan a fejemhez vágja, hogy:

"akkor menj ahhoz a csajhoz" (a legkisebb otthoni vita kapcsán, hogy hol vannak a ruhák)

"minek használsz parfümöt, biztos neki fújod be magad" (mindig is ugyanennyi parfümöt használok)

"én kövér vagyok, az a csaj sokkal jobb, nem értem miért vagy velem, menj hozzá!" (ilyenkor elmondom neki miért vele vagyok, stb. de ez is csak a gyanúját fokozza mert biztos titkolok valamit azért nem vallom be hogy az a másik sokkal jobb csaj mert mindenki tudja)


Nemrég futás közben találkoztam a csajjal, véletlenül! A barátnőm is látta később, mert elkísért hazáig (ő arra ment tovább). Teljesen kiborult mert szerinte direkt tette ki nekem a melleit (szilikon amúgy, ez is zavarja) ilyen hidegben. A fejemhez vágta hogy menjek ehhez a csajhoz mert úgyis sokkal jobb nála! Hiába mondtam bármit, kidobálta a cuccaimat. Azóta próbálok vele kommunikálni elmentem elé, de olyanokat mond "legyetek boldogok" stb. meg se hallgat. Mindenki mondja neki, hogy semmi alapja a dolognak, még a munkatársaim is. Oda is bejött és kiverte a balhét mindenki elött, jól leégetett, aztán még én kaptam megrovást a fönöktöl.


Hogyan lehet ezt megoldani? Sajnos a kisebbségi komplexusa miatt van minden. Eddig nem kellettem semmi csajnak, nem volt erre utaló jel, addig nyugodt volt. Sőt gyakran szidott, rosszul bánt velem. Szerintem emiatt ijedt meg. Gyakran fordult elő hogy mások elött üvöltött velem hogy "te lúzer, béna, szerencsétlen" olyan dolgokon hogy nem sikerült begyújtani a grillet ahogy akarta. Szerintem rájött, hogy nem jól állt hozzám és most beijedt hogy van egy szép csaj aki kedves velem.



2016. márc. 8. 09:04
1 2
 11/20 opened paradise ***** válasza:
27%

Már az elején akartam írni,hogy pont emiatt te kellesz neki,mert te nem tepersz.

Amúgy kapd le. Ilyeneknél a szavak nem segítenek. Mutasd ki.

2016. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
45%

12:52: Te végigolvastad egyáltalán a kérdést?

Mert ha valaki úgy beszél a párjával, mint ez a lány a kérdezővel, mármint hogy ok nélkül támadja, megalázza, semmibe veszi, lejáratja mások előtt (bár inkább magát, mint a kérdezőt), akkor azt egy ép lelkű, minimális önbecsüléssel bíró ember egy másodpercig nem tűri tovább. És lehet egyéb tulajdonságaiban egy félisten, akkor is úgy repülne, hogy a lába sem éri a földet.

Ennyi információból is teljesen egyértelmű, hogy a legalapvetőbb tisztelet is hiányzik a lányból a kérdező felé.

2016. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%

Te ezt nem tudod megoldani, hacsak nem vagy pszichiáter.

A barátnőd súlyos eset, és romlik is.


" Gyakran fordult elő hogy mások elött üvöltött velem hogy "te lúzer, béna, szerencsétlen" - te nagyon türelmesen hagyod, hogy a saját problémáit a te alázásoddal kezelje, de most ráébredt, hogy ez (mármint a saját önbizalom-hiányos agresszivitása) visszafelé is elsülhet, mert nem vagy lúzer.


Van, akinek te kellenél, és ettől begörcsölt, mert erre nem számított.

Szerintem te végig tök korrekt voltál, szóval nem tudok olyan tanácsot adni, hogy mit változtass, vagy hol kéne helyrehozni.

Az ő lelke, na ott van helyrehozni való... hogy felvállald-e?

2016. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Költőnő? ***** válasza:
55%
Csak egy kérdés. Eredetileg mitől is volt ez a kapcsolat jó?
2016. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
21%

12-es


Végiggondoltam. De ti cska nézzétek nyugodtan hülyének a kérdezőt, aki biztos azért van együtt egy ilyen csajjal, mert nem komplett és még véletlenül sem azért, mert vannak jó tulajdonságai is, csak azok itt most nincsenek folsorolva, mert nem lényeges, nem arról szól a kérdés.


De majd jön a kérdező és megmondja, h hülye-e vagy sem. Persze az is lehet, h csak a csaj pénzéért vannak együtt, nem tudom, nem hiszem.


De nagyon meglepett, h itt mindenki hülyének nézi a kérdezőt.

2016. márc. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Szakítottunk! Ismét elmondott mindennek a szomszédok elött, aztán még kiborult hogy ezek után nem viszem el romantikus vacsorára meg nem kap virágcsokrokat nönapra.

Vannak jó tulajdonságai, ezért voltam vele, de már inkább csak féltékenykedik, veszekedik. Régen kedves, aranyos volt, most vadidegenek elött lenéz, lekezel. Úgy látom mintha eljött volna nála egy pont ahol betonbiztosnak érzi a pozicióját és már nem kell velem kedvesnek lenni. Neki úgy látszik ez évekbe telt. Orvoshoz nem akar menni, még nekem is esett amikor felvetettem hogy komoly gondjai vannak önmagával. Amúgy másik is észrevették a változást a viselkedésében. Sokan csak most mondják el: "nem is tudom hogyan tudtad ezt elviselni, én nem türtem volna hogy így alázzanak". Ismerös csajok is mondták hogy régóta sajnáltak a viselkedése miatt.


A munkahelyi csajtól most se akarok semmit, szerintem nem jó ötlet összeállni olyannal aki hóbortból szétbontana egy kapcsolatot csak azért mert úgy érzi a külseje miatt megteheti. Meg így hogy már szabad préda vagyok szerintem már nem is vagyok érdekes neki.

Amúgy most azt találta ki a barátnöm hogy ö bérelte fel ezt a csajt hogy én azt higgyem összeállna velem valaki, legyek büszke magamra, érezzem azt, hogy férfiként néz rám valaki, hogy aztán jól kiröhögjenek (mégis min? Nem is közeledtem ehhez a nöhöz!). Mert amúgy olyan undorító ronda vagyok, hogy szánalomból volt velem. Meg írt üzeneteket hogy a barátnöi, ismerös csajok miket mondtak a külsömröl a hátam mögött (pedig jóban vagyok velük, sokan az én oldalamra álltak most). Most ezzel támad meg hogy örökre egyedül maradok. Nem vagyok egy adonisz, de nem hinném hogy okos, értelmes felnőtt nők akikkel kedves vagyok, jól kijövünk, ezt művelnék.

2016. márc. 9. 11:59
 17/20 anonim ***** válasza:
47%
Most csak a fájdalom beszél belőle, ezt ne vedd fel. Pár nap / hét és visszajön, ha lenyugszik. Persze a "visszajön"-t úgy értem, hogy meg fog keresni azzal, hogy próbáljátok meg újra...
2016. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
37%
Akkor jó, hogy szakítottatok. Sajnálom amúgy a lányt, mert valószínű, hogy komoly önértékelési problémái vannak. Szerintem te kulturáltan kezelted a helyzetet. A sárdobálásával ne foglalkozz, csak saját magát védi, ne vedd fel. Ha esetleg arról lenne szó, hogy megint találkoztok, vagy újrakezditek, akkor gondold meg kétszer, általában nagyon nem jó ötlet.
2016. márc. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Költőnő? ***** válasza:
75%
Pár év múlva hálával fogsz visszagondolni erre a napra
2016. márc. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
41%
Akár érdekelne most a másik csaj, akár nem, én pezsgőt is bontanék a helyedben, hogy ilyen bántalmazó barátnőtől megszabadultam.
2018. febr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!