Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen reakció volt a lánytól? Visszautasított, hanyagoltam, most meg mosolyog

Figyelt kérdés

visszautasított... sőt, utána úgy éreztem, mintha elege lenne belőlem: leszart, nem figyelt rám. Volt kb. 1 hónap, mikor letiltottam magamat a facebookon, mert elegem volt belőle, nem is találkoztunk (azelőtt rendszeresen, mert közös a társaság)


egy hónap után meg mi lett? Mintha kisebb csere történt volna: messziről vigyorgott rám, mint a vadalma. Meg kérdezősködött, hogy mi van velem stb.


2016. márc. 15. 02:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Lehet azért vigyorog mert nevetségesnek találja ezt a "letiltom magam faceről mert elegem van,aztán meg visszatiltom" gyerekes stílust és kérdezősködik felőled másoktól,hogy szerintük normális vagy e? :D

Vagy előbbi,vagy pedig a csaj hülye kb.

2016. márc. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Hiányzik neki, hogy valaki körüludvarolja és lesse a kívánságait. Ettől még nem tetszel neki.
2016. márc. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Húzza az agyad, ennyi.

T'od... Van egy ilyen játszma. Azt vizsgálja, hogy képes vagy-e venni az akadályt, illetve mennyire csicskulsz be érte? Most megint csábít, aztán ellök. A lényeg, hogy a kezében legyen a gyeplőd.


Én speciel már ezért a játszmázásért kukáznám. Ha viszontszeret, ha nem.

2016. márc. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
60%

Amúgy mennyire ismered a lányt?

Mert most tényleg játszmázik, vagy simán mondhatjuk, h nőből van, ő se tudja mit akar. Lehetséges, h mikor leszart téged, épp volt fúrója, mostmeg üresedés van?

26/F

2016. márc. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Úgy van, ahogy előttem írták: bántja a csőrét, hogy ilyen könnyedén leszálltál róla, nem szenvedtél, nem könyörögtél. Hagyd a fenébe! Majd szól, ha akar valamit, aztán utána majd a te kezedben lesz a döntés. Azért ne éld bele magad, hogy most majd beléd szeret, mert ha reménykedni kezdesz, egyszer csak azon veszed észre magad, hogy már megint tepersz.
2016. márc. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy bántja az önérzetét, csak arra kíváncsi, mennyire vagy képes lemenni miatta kutyába :D Ez a letiltogatósdi alaphangon szánalmas 10 éves kor fölött, na meg lehet, hogy attól még nem akar veled rosszban lenni, csak épp potenciális pasiként nem tekint rád.
2016. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez néhányan félreolvastátok: nem ŐŐŐT tiltottam le, magamat függesztettem fel
2016. márc. 15. 12:46
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem olvastam félre. Ugyanolyan szánalmas szint hisztiből magadat kitiltani FB-ról, mint csak egy egy embert.
2016. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!