Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közvélemény-kutatást szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viktor21 kérdése:

Közvélemény-kutatást szeretnék tartani ez a kérdés alatt. Kérlek benneteket, hogy aki nem sajnálja rá azt a fél percet, az írja meg a véleményét hozzászólásban. Benne vagytok?

Figyelt kérdés

Hogyan reagálnátok arra, ha a párotoknak egy vele ellenkező (vagy nem ellenkező) nemű személy kétértelmű, flörtölő jellegű megjegyzéseket tenne vagy ilyen jellegű beszélgetést folytatna vele pusztán viccelődés, élcelődés, jókedv céljából? Szóval abban az esetben ha biztosak vagy szinte biztosak vagytok abban, hogy nem akar semmit a párotoktól. Idegesek lennétek vagy ez szerintetek egyáltalán nem probléma? Az értelmes válaszolóknak előre is köszönöm a türelmét.

Ui: Bocsi a "Benne vagytok?" kérdésért, de muszáj volt valami konkrét kérdést belefogalmaznom és csak ez jutott eszembe.



2016. márc. 6. 22:39
1 2
 1/14 VirágésBence ***** válasza:
Ha a párom egyértelműen humorral reagálna, akkor nem zavarna, de ha belemenne a dologba, imponálna is neki, akkor nyilván nem teszene, elgondolkoznék a kapcsolatunkon.
2016. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy hosszabb kapcsolatban szerintem mindenkinek szüksége van egy kis flörtre, persze úgy, hogy ne bántsa meg a párját. Attól még idegesítene, de ha tudom, hogy ártatlan, akkor nem csinálnék belőle ügyet.
2016. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Semmit

En is szoktam flortolni minden tovabbi lepes nelkul

2016. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 ~OnLány~ ***** válasza:

Nem hiszem,hogy jól esne,de vagyok olyan érett hozzá,hogy megbeszéljem vele,hogy mi volt.Ha nem csinált semmit,nem mentek tovább,akkor elnézem.

Talán jobban felkapnám a vizet,ha ez meg is történne,nehéz csak úgy megmondani most,hogy milyen reakciót váltana ki belőlem,de ideges lennék biztosan.

2016. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha az ember alacsony es ocsmany meg ez a kerdes sem vonatkozik ra....
2016. márc. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

biztosan gyanúsan méregetném, kiakadnék,szóvá tenném, elkezdeném ellenőrizni stb.

nincs olyan, h poénból elkezdek valakivel flörtölni, csak úgy unatkozásból. nincs és kész.

2016. márc. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha a párom viccelõdne élcelõdne sz nem zavarna mert én is szoktam, de tudom hol a határ és sz a komolyabb flörtnél kezdõdik. Nem lennék ideges max beszélnénk a dologról.

Azonban ha más csaj kezdene ki a barátommal azt úgy helyben hagynám idegileg,hogy nincs AZ a pszcihiater aki rendbe teszi...

2016. márc. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Felnőtt ember, azt csinál, amit akar.
2016. márc. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa. Olyannal is, aki nem csak viccelődött a párommal... Nem zavart. Amíg a párom tudja mi merre hány méter és nem viszonozza a dolgot...addig felőle az flörtölhet vele vagy próbálkozhat nála, aki csak akar.
2016. márc. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
En ugy gondolom, hogy aki flortolget, meg ha maganak nem is vallja be, cellal teszi. Ezek magas labdak, amit sokmindenkinek dobalgat fol a flörtölô. Tudatt alatt abban bizva, hogy vki majd lecsapja es partner lesz... Es nemcsak a flortolesben.....Egy flortolo ember nem biztos sajat magaban, sajat pozitiv erejeben, tulajdonsagaiban. Allando megerositesre van szuksege. Es mi lenne jobb es erosebb megerosites, mint elmenni a vegsokig, elerni a vegso"celt".....(ha egy ilyen embert megkerdezel, mindezt tagadnà, mert ezek nem tudatos dolgok, melyen gyökereznek)
2016. márc. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!