Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire megbízható az a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbízható az a pasi aki minden eddigi barátnőjét megcsalta?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert most nekem teszi a szépet és nem tudom biztosan, hogy mi legyen mert helyes meg minden de akkor is...

Kort és nemet is kérnék.


2010. ápr. 11. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Háát...nem nagyon szerintem. Én is ismertem ilyet, vagyis ismerek is, ő azóta sem változott meg. De ez csak az én véleményem, lehet, hogy ő kivétel.

22L

2010. ápr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azert csalta oket, mert nem talalta meg azt amit akart. Ha te megadod neki azt amire szuksege van nem fog tovabb keresgelni. Es ez igy van a lanyoknal is. Nincs megcsalos vagy nem megcsalos. Eddig ilyen volt az elete, de lehet, hogy te megvaltoztatod.
2010. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Az én exem is ilyen ember, engem is megcsalt már jópár éve, és most újból nekem csapja a szelet, hogy mennyire megbánta, és már nem tenne ilyet.

Van büszkeségem, nem teszem magam újra ki egy ilyen megalázásnak. Te se dőlj be neki. Nem tudnál bízni benne 100%-ig, állandóan attól rettegnél, hogy ha nem veled van, akkor hol.

20L

2010. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én is ebben reményjekedem velem máshogy viselkedik és minden csajáról beszélt nekem és el is mosndta hogy megcsalta őket és nekem eddig nem tudott a szemembe hazudni de nem tudom

azért köszönöm szépen 9:52

2010. ápr. 11. 10:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyi!


Neked kell eldönteni össze jössz e ilyen pasival. Mind két félnek igaza van. Lehet te lesz a kivétel és miattad képes megváltozni, de az is lehet, hogy téged is megcsal. Jó tanácsot itt nem lehet adni. Vagy kockáztatsz és belevágsz vagy nem és esetleg később megbánod. Mindenki a saját hibájából tanul ha tanul. Egyel több tapasztalatod lesz ilyen téren. 29/N.

2010. ápr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Reménykedhetsz, hogy te majd jobb leszel a többinél. Okosabbnak is kell lenned, mint nekik, hogy megtartsd. De, ha nem, majd tegyél ide egy keresztet, jó?
2010. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó majd jelzem és köszi mindenkinek
2010. ápr. 11. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!