Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen a csaladommal szemben? Nem szereti oket?

Figyelt kérdés

Lassan2 eve jarok a baratommal.

Egy ideig azaz kb.7honapig az en szuleim nagy hazaban probalgattuk az egyuttelest.

Majd 5honappal ezelott osszekoltoztunk rendesen is kettesben.


De amiota eljottunk anyimektol azota a parom hat..hogy is mondja mintha nem lenne rajuk annyira kivancsi.

Ha pl. hazanegy a sajat szuleihez (2utcanyira lakik egymastol a 2csalad) akkor az en csalaldomhiz be sem nez.

Vagy ha valamelyik hetvegen felvetem h nezzunk be a szuleimhez akkor huzza a szajat.hogy "jaj nemar. Nincs kedvem."

Vagy "de minek???"

Szoval nem ertem.

Anyukamnak meg apumnak is fura hogy tavolsagtarto veluk szemben... Ha kerdezem azt mondja nem erti minek kell atmenni surun.


Ma este is tuzijatekra megyunk. A szuleim ott laknak nem messze siman utbaesnek. Be akartam menni hozzajuk...de a pasimnak megint nem volt kedve...



Nem tudom miert van ez. Apukammal jol elbeszelget. Anyumat szereti...

Besokallt volna toluk amikor ott laktunk???


2016. aug. 20. 19:55
 1/4 anonim válasza:
Lehet hogy valóban értelmetlennek tartja (mint ahogy írtad)
2016. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ha benéz a saját szüleihez miért kéne benéznie a te szüleidhez is? Majd benézel te vagy benéztek együtt.. Túl közel laktok szerintem az a baj. Nemtudom ,hogy ő ilyen ellenséges vagy inkább te viszed túlzásba a benézegetést.
2016. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran találkoztok a szülőkkel?
2016. aug. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bammeg mar megint te.. Meg mindig felismerheto vagy 2 mondat utan..


Ha nincs problema, ott gyorsan csinalsz egyet, mi? Tegyel egy szivesseget a vilagnak es szunj meg vegre, te elmebeteg nyomorek.. Vagy legalabb ide ne irkalj tobbet a pszichozisod altal generalt baromsagaiddal..


(aki nem ismerte volna fel, http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa.. a kedves kerdezo, kommentek kozott meg van par a felmillio kerdesebol, amit idehanyt erre az oldalra)

2016. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!