Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom kijelentette, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom kijelentette, hogy vannak nálam szebb lányok, és ez borzasztóán bánt engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
én is teljes mértékben tisztában vagyok azzal, hogy nem én vagyok a legszebb nő a világon.. mégis hihetetlenül rosszul esett, amikor ezt hallottam tőle, attól az ebertől akiért mindent megteszek, figyelek a külsőmre, a viselkedésemre, mindent érte teszek, próbálok olyan lenni, amilyennek ő akar, s mégis azt érzem hogy nem tetszem neki :( mit tehetnék, hogy ez változzon?? :(
2016. aug. 22. 09:39
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szerelmes a férfi annak a szerelme a legeslegszebb nő az egész világon:) Még ha ésszel tudná is hogy nem így van, mikor rád néz ezt érzi. Biztos találsz majd olyat aki így fog szeretni és hálás lesz, hogy egy ilyen gyönyörű nő, mint Te, vele van:) Sok sikert!
2017. febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Grat, kérdező, helyesen tetted!

Szurkolunk neked :D

2017. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!