Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem nagyon szexelős,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem nagyon szexelős, hagyjam ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

27 vagyok, a barátnőm 26 éves, január óta vagyok vele együtt.


Sajnos nekem igen nehezen megy a csajozás, 21 éves koromig ne is láttam nőt, azóta pedig hatalmas erőfeszitések árán probálkozom a nőknél, hogy legyen nemi életem...vagy egyáltalán bármi.


Átlagosan KÉT ÉV kell, hogy találjak egy lány, akivel tudok járni.


Ezen kivül 1-2 honap mindennapos keresgélés (PESTEN) árán találok szexre valakit, ha épp nincs barátnőm.


Persze barátnő mellett is keresgélhetek, csak sajnos én még akkor sem tudnám megcsalni, ha akarnám. Ugyanis nem kellek kb senkinek.


Gondolom ki lehet találni, hogy nem vagyok szép szál fiu, nem vagyok se magas, sem joképü, sem sportos-izmos alkatú. Gazdag sem...(vagyis ahonnan nézzük, egy újpesti telepi lakos szemében mondjuk jó a fizetésem)


Szóval voltam már azért jó pár nővel és látom, hogy ki mennyire szereti a szexet. Mert olyan a hozzáállása az egész dologhoz. Most nem részletezem. Sajnos nekem egy kapcsolatban fontos lenne, hogy a lánynak mondjuk legyen egy átlagos méretű melle. Meg mondjuk ne legyen az alkatához mérten aránytalanul nagy hasa. Sajnos a mostani barátnőm egyik téren sem remekel :(


És szexnél is megmondja, hogy ő nem tud szexelni. Pedig én ugy gondolom, hogy jó vagyok az ágyban, szépen rá tudom vezetni a lányok arra, hogy kiélhessék a rejtett vágyaikat, de ennek a lánynak nem igazán van ilyen, és sajnos be is vallja...olyan hangvétellel, mintha rövidre is akarná zárni az egészet és nem is akarna foglalkozni az EÜ. szexen kivül mással :(


És sajnos ezzel párhuzamosan meg arról álmodozik, hogy majd összeköltözünk, meg feleségül veszem, gyerekünk lesz, stb...nagyon szerelmes belém. :(


És látszik, hogy neki a családalapitás az álma, de ez az Ő álma. Nem az enyém. Én nem akarok igásló lenni. Előbb legyek valaki, utána majd lesz család is.


Ugyhogy nagyon nehéz lenne a szakitás, de én sokszor már most ugy gondolom, hogy csak hátráltat, mert a szerelme miatt nagyon akaszkodik rám és pl olyan dolgokat sem ért meg, hogy attól én nem haladok az életben, hogy vele nézem esténként a tévét.


Ja és azért is kockázatos a szakitás, mert ugye már közelitek a 30-hoz és lehet, hogy emiatt megszünnének a lehetőségeim. Nem csak egy rendes kapcsolatra de még szexelésre is.


2016. szept. 18. 18:59
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Tipikus korlátolt barom vagy, aki csak másokat tud hibáztatni a saját nyomora miatt. De ideje lenne felébredni és rájönni hogy a sikertelenségedért egyedül te magad vagy a felelős. És félreértés ne essék, senki nem azért védi a barátnődet mert lány. Azért védik, mert te egy kibas...zott nagy féreg módjára viselkedsz.

Ezt férfiként mondom, rohadt nagy gáz van a fejedben. Neked nem való kapcsolat!

2016. okt. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

jaj nekem nem való kapcsolat?


lehet, hogy nekem nem való, csak az körülmény közbejött, hogy én megdolgoztam érte, megszereztem magamnak, ha ugy tetszik.


gondolom akkor a politikusoknak sem való a hatalom meg a pénz.

2016. okt. 10. 09:42
 43/48 anonim ***** válasza:

Megdolgoztál érte? :DDDDDDDDDDDDDDDDDD


bravó le a kalappal. Micsoda hős vagy.

2016. okt. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
sok ember....főleg a nők és a jóképü pasik NEM dolgoznak meg érte, mert csak jön nekik INGYEN.
2016. okt. 10. 09:55
 45/48 anonim ***** válasza:
100%

Aham... Ezt hol olvastad? Lúzerfórumon?


Én mondhatni jóképű srác vagyok, de egy olyan barátnőm sem volt még akit csak úgy egy csettintésre megkaptam volna komoly kapcsolatra. Nagyon el vagy tévedve ha ezt hiszed ez így működik.

Másrészt, aki jól néz ki, az tesz is érte általában. Én sem azért vagyok izmos, mert a gép előtt ülök egész nap, hanem szépen elmegyek reggel futni, este meg terembe edzeni. Ha nem tenném, lévén hogy informatikus vagyok, lehet már egy elhízott lúzer lennék. De ez szerinted nem számít megküzdésnek igaz? Az elmúlt 11 év majdnem minden napján edzettem, végülis ez olyan kis ló...fasznyi dolog :D Nem kell hozzá sem kitartás, sem akaraterő igaz? Másrészről minden nap olvasok, hogy szellemileg is fejlesszem magam, tanulok szabadidőmben mindenfélét. De ez sem megküzdés, ugye? És ezeket a dolgokat egy csomó más ember is megteszi rajtam kivül is. Akkor ők sem küzdenek semmiért igaz? Ez csak úgy lazán megy nekik, bármiféle erőfeszítés nélkül.


Te tényleg olyan hülye vagy hogy azt hiszed, csak neked kell tenni a sikerért? Más is megküzd érte. Csak amíg a többség a saját dolgával foglalkozik, addig te egy irigy frusztrált barom vagy aki itt rinyál hogy neki milyen sz...ar.

2016. okt. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Ha lenne bármi közöd a KOMOLY KAPCSOLATHOZ, akkor tudnád, hogy mindig kell küzdeni mindkét félnek, hogy a kapcsolat olyan legyen amilyennek kell. Az úgy nem működik hogy bármelyik fél csak úgy elvan semmit nem ad bele, semmit nem tesz semmiért csak az eredményt várja...de nem fárasztalak, neked ehhez minimum EQ-d nincs hogy felfogd. Csaj=üritőtál számodra...akkor meg meg is érdemled a sorsod. Csak azt a szegény lányt sajnálom melletted. Komolyan dobd ki, szegény talál majd jobbat.
2016. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:

a jóképű gyerekek elfelejtik, hogy ha ők már ANNYIRA SOKAT dolgoznak, akkor nagyon szép lányt várnak el.


Ha nem csinálnának semmit, a jó adottságaik miatt még akkor is kellenének a szép vékony fiatal lányoknak.


Az olyan lányokért nekem ki kell dolgozni a belemet, miközben az nektek INGYEN jár.

2016. okt. 10. 11:58
 48/48 anonim ***** válasza:

végül is mire kell neked a csajod?

hogy megdugd, amikor csak akarod?!


le se sz**rod, h. szeret, inkább teherként éled meg, és te nem tervezel vele családalapítást.


lehet, h. azért nem szexel veled, mert fizikailag nem vonzódik eléggé hozzád, nem tud rád gerjedni.


másrészt meg szegény lány nálad csak jobbat érdekel.


járjál k***rvákhoz, ha neked a szex ennyire fontos, mástól úgysem fogod megkapni.

2016. okt. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!