Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Veletek már fordult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Veletek már fordult elő, mikor sokkal érzékenyebbek voltatok, hogy megkérdezte a párotok/ fiú ismerősötök, megvan-e nektek?

Figyelt kérdés

Magam is lány vagyok, az egyik volt barátom ezt megkérdezte tőlem, mikor nem is volt meg.

Ti felhúznátok magatokat, vagy azt gondolnátok, fontos erről tudnia, hogy ennek függvényében viselkedjen veled?

Mit szóltok ahhoz, mikor nem a párotok, hanem egy másik ismerősötök kérdezi ezt meg tőletek?



2016. okt. 14. 14:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

a párom tudni szokta ha menstruálok. de nem szokott lekezelően viselkedni ha valami bajom van, vagy ideges vagyok stb. ha az lenne, akkor nyilván kiakadnék, elvégre én is megnyugtatni és segíteni igyekszek neki, ha valami baja van, nem beszólogatok.

ismerős nem kérdezte még meg soha. tőlük már kissé bunkó dolognak tartanám ezt a kérdést.

2016. okt. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!