Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Össze vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Össze vagyok zavarodva. Voltatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Párommal van 1 éves babánk. Az utóbbi időben nagyon megromlott a kapcsolatunk, volt olyan nap, amikor nem is beszéltünk. Mondta, hogy fogjam a gyereket, és költözzünk el. Mondtam, hogy beszéljük meg a problémáinkat felnőtt emberek módjára. Nem sikerült, másnap mondta, hogy már nem is akarja ezt a kapcsolatot, de még maradhatunk pár hetet. A napokban volt nála az egyik haverja, akit régebbről ismertem, de csak most beszélgettünk. Rájöttem, hogy nagyon passzolunk egymáshoz. Egyszer haza is hozott, akkor is nagyon jót beszélgettünk. Többször összefutottam vele, és egyre jobban kezdek beleesni. Gondolom párom ezt valahogy megérezte, és kezd minden olyan lenni, mint régen. Normálisan megbeszélünk mindent, kettesben program, szeretkeztünk is stb. Jól érzem jelenleg magam vele, de sokszor eszembe jut a másik férfi is.

Hogy verhetném ki a fejemből?


2016. okt. 18. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Az első és legfontosabb, hogy a jelek szerint a jelenlegi párkapcsolatoddal komoly gondok vannak. Először erre koncentrálj és ne másra! Most az új pasit kicsit félre kell tenni (ha annyira passzoltok, úgyis megvár).

Gondold végig, hogy van-e még esély helyrehozni a jelenlegi kapcsolatod. Ehhez az kell, hogy feltárjátok a problémákat és mindketten képesek legyetek a változásra. Ha ez működik, a kapcsolatod megmenthető. Ha nem, akkor mindenkinek jobb külön, akkor a lezárásra kell koncentrálnod. És csak UTÁNA jöhet az új, akit egyébként nem is ismersz annyira, hogy tudd, vele tényleg jobb lenne. Egyáltalán nem biztos.

2016. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezért is akarom elfelejteni. Szerintem azért alakult ki ez a vonzalom, mert csak vele tudtam beszélgetni erről (is). Nem akarom megcsalni a párom, mert a veszekedések mellett különben jó ember/apa.
2016. okt. 18. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem artana elsosorban a babara koncentralnod, nem pedig a pasik utan sovarogni. Az termeszetes, h a kapcsolat hatterbe szorul egy baba szuletese utan, hiszen minden figyelem ra terelodik. A parod megijedt gondolom, neki is uj a szitu. Bar ahogy elnezem, nem igazan voltatok erettek ehhez a pici babahoz, m nem kezelitek felnott modjara ezt a szituaciot.

Ha parod most megint elkezdett teperni, akkor ezzel kene foglalkozni es rendbehozni vhogy a kapcsolatot, m megis csak o a gyerek apja. Probaljatok meg mindent megtenni annak erdekeben, h annak a kisgyereknek normalis csaladi hattere legyen, es akkor valjatok szet, ha ez semmikeppen nem megy, ne pedig amiatt, m Te eppen elkezdtel vonzodni a parod haverjahoz, m az kedves veled...

2016. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is, előbb próbáljátok meg rendbe hozni a kapcsolatot, ha lehetséges. Itt már nem csak rólatok van szó, van egy közös gyereketek, aki érdekében mindenképpen meg kéne próbálni. Én felkeresnék egy szakembert a párommal együtt (bár tudom, hogy a férfiak többségét nagyon nehéz elrángatni ilyen helyekre).


Én úgy látom, hogy magányodban az első szembejövő kedves pasira, aki meghallgat, rátapadtál érzelmileg (nem negatívan, vagy kritikával írom). Kerüld el a találkozásokat, mert csak még jobban belehergeled magad.


Amúgy az milyen már hogy valaki kirakja a saját gyerekét az anyjával együtt, hogy menjen isten hírével? Nem ismerem a hátteret, de ez így elsőre elég gáz.

2016. okt. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!