Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom nem jelentkezik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom nem jelentkezik, mert haragszik rám (féltékenys. Miatt) akkor meddig várjak? Meddig lehet még pozitív? Gondolom 3 nap múlva ha nem hív, az már régen rossz. Szóval meddig jó, ha hagyom?

Figyelt kérdés

általában ha nem beszélek vele, pozitív gondolati nem nagyon születnek rólam

mit gondoltok? ő mit gondolhat?


2010. ápr. 29. 12:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
nehívjad,de mindenképpen neked kell lépned,csinálj valami frappánsabban,lepd meg valamivel,ha mással nem akkor a váratlan megjelenéseddel
2010. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi az eddigieket

de lehet ellenőrzésnek vélné, a váratlan megjelenésemet, mintha az érdekelne, h mit csinál

2010. ápr. 29. 13:04
 3/11 anonim ***** válasza:
menj el hozzá beszéljétek meg... esetleg tényleg lepd meg valamivel ami tetszene neki hiszen te ismered:) engeszteld ki stb... :) valamelyik félnek mindig engednie kell:)
2010. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

de akkor honnan tudom meg, hogy magától kibékült e volna velem? hogy kellek e még neki?

mert így lehet kibékül, és továbbra is keres mást..

tényleg nem tudom, mit tegyek

2010. ápr. 29. 13:28
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem írj neki egy sms-t pl: hiányzol.... és én neked? vagy ilyesmit. valami frappánsat. van olyan férfi, aki az életben nem hívna fel először. hidd el. az én párom is ilyen. én nem bírom az ilyesmit és már másnap odamegyek. sőt, már aznap. eddig 5 napig bírtam, pedig együtt élünk. de ő akkor sem lépett és megmondta, hogy nem is fog. nehéz, meg hát kell, hogy a pasi epekedjen érted, de nem minden esetben. hívd fel vagy írj neki, de szerintem ne lepd meg, hacsak nem vagytok már régóta együtt. mert az más. legyél vicces az sms-ben, hogy érezze, szereted és hiányzol neki. aztán beszéljétek meg és béküljetek ki!!!! :)
2010. ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

és ha nem csinálok semmit?

akkor meddig nem történik semmi?

ő hogy lehet, hogy kibírja, hogy nem ír?

úgy néz ki, csak én szenvedek

nem lenne jobb, ha ezt ő nem tudná?

2010. ápr. 29. 14:05
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez pasifüggő. ha tényleg makacs, akkor aztán bármit tehetnél, akkor sem írna, akkor sem hívna fel. ha már egy pár nap eltelt, akkor keres fel, beszélj vele, béküljetek ki és ha már minden oké közöttetek, akkor kérdezz rá, hogy ő vajon mikor keresett volna, mennyi idő után. és akkor már az igazat fogja mondani, akkor már tudni fogod, hogy legközelebb mire számíts.... :) és nyugodtan elmondhatod, hogy neked ez rossz volt, kicsit szenvedtél, mert akkor érezni fogja, hogy szereted
2010. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

szóval ha nem írok, azt hiszi nem szeretem?

vagy még lehet, örül is, hogy nem nyaggatom

mennyivel egyszerűbb lenne, ha ő írna

de köszönöm az eddigieket, tényleg!!

2010. ápr. 29. 14:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyelj drága, ne légy butus, sokkal hamarabb megnyugszol és túl leszel az egészen ha végre írsz neki egy egyszerű kis sms-t amit az előttem írok is mondtak, te is megnyugszol nem fogsz annyit gondolkodni, szerintem nem fog írni neked, úgy hogy ne várj ezzel, lehet túl makacs,. Szóval lépj mielőtt lehet hogy tényleg késő lenne...
2010. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

hu. írt. és szépeket. ki hitte, hogy lenyugszik.

így legalább tudom, hogy nem kell bűbáj ahhoz, hogy hiányozzak.

szóval most sem írok vissza :)

majd átmegyek.

köszönöm az eddigieket tényleg!

2010. ápr. 29. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!