Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok Május 1-én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok Május 1-én (szombaton) a párotokkal?

Figyelt kérdés

Szombatot együtt töltöm a barátnőmmel,és úgy volt hogy elmegyünk az állatkertbe,de ez nemfog összejönni(tömeg...stb).Május 4-én(kedden)leszünk 2 hónaposak,és nem tudom hogy most akkor mit is csinálhatnánk együtt egy egész napon keresztül.(már volt nálunk többször is,én még nála csak 1 szer de jövőhétvégén megyek hozzá).

Na szóval az lenne a kérdés,hogy ti mit fogtok csinálni a párotokkal,esetleg nem tudtok e programot nekünk mondani,hogy mit csinálhatnánk együtt?

Mindketten 16 évesek vagyunk,nagyon szeretjük egymást:)



Légyszi mondjatok ötleteket hogy mit csinálhatnánk.


Kort nemet is kérek!


2010. ápr. 29. 14:42
 1/8 nielindi ***** válasza:
irány badacsony!
2010. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
római part vagy margit sziget.
2010. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menjetek a Hansági Nemzeti Parkba!
2010. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem mondani,hogy nyíregyházán leszünk(én lakom itt,ő vidéken)
2010. ápr. 29. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:
egy egész napot nagyon jól meglehet szervezni! például valami szép közeli helyre menjetek el. akár állatkert, akár vár, akár túrázóhely, akár sétálóutca, akár majális, akár hegymászás, akár fürdő. bármi ilyesmi. sétáljatok, üljetek be egy plázába megnézni utána egy filmet, egyetek meg valahol egy fagyit vagy ebédeljetek közösen. előtte mindenképp nézzél szét a neten, hogy a közelben lesz e valami jó kis rendezvény vagy bármi, ami érdekel. aztán meg menjetek esetfelé haza és otthon főzzetek együtt, iszogassatok, beszélgessetek nagyokat kettesben!!!! én így csinálnám.... 22/l
2010. ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

én megyek a barátomékhoz tanyára, ahol ott lesz sok rokona neki. Nagy részét már ismerem a rokonainak. Focizunk, tollasozunk, főzőcskézünk majd. Mi ma vagyunk 3 hónaposak.

16/L

2010. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi majálisra megyünk, utána pedig romantika otthon :)

19/L

2010. ápr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érettségire készülök. Párom meg nincs.
2010. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!