Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem a viselkedését?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem a viselkedését? Tényleg ekkora bűnt követtem el?

Figyelt kérdés

Ma reggel, a napos időre való tekintettel, mondtam a páromnak, hogy mit szólna hozzá, ha ma egy kicsit kimozdulnánk a 4 fal közül és elmennénk egy kicsit kettesben a környékre, kikapcsolódni, vagy sétálni. Hozzáteszem hónapok óta nem voltunk sehol együtt. Ma meg szabadnapos volt, én meg betegszabin voltam. Közölte velem, hogy neki semmi kedve menni és hagyjam már. 1 héttel ezelőtt ugyanez volt a reakciója a mozi + vacsora ötletemre is. Ezért nem is firtattam tovább, hanem fogtam a telefonom és ott előtt felhívtam az egyik kollégámat, hogy lenne-e kedve eljönni velem moziba. Azonnal igent mondott. Így holnap este elmegyünk moziba. Erre a párom kiakadt, hogy ő is eljött volna velem, miért nem azt mondtam. Elmondtam neki, hogy azt is visszautasította, ahhoz sem volt kedve. Fogta magát felvette a kabátját, becsapta az ajtót és elment. Gondolom az anyjához, mert reggel óta nem veszi fel a telefonját.

Most komolyan az én hibám, hogy semmit nem akar csinálni?


2016. dec. 2. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szórd ki a ruháit.Ne is engedd vissza.Hisztis ringló a csaj...
2016. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 A páromról van szó, és pasi. :)
2016. dec. 2. 20:25
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ki akarna egy ilyen lusta, kényelmes, hisztis, érzelmi zsarolós alakkal együtt lenni.. Mi tart téged melette? Mi olyat ad neked, amivel kompenzálja ezeket a dolgokat? Fantasztikusan besavanyodott kapcsolat lehet így a leírásod alapján, a kedves párod meg csak akkor "vevő" a programokra, amikor van kivel menned (mellesleg lefogadom, hogy nem jött volna el veled, csak most b.ssza a csőrét, hogy megoldasz valamit nélküle), a konfliktuskezelési módszerei pedig egyenesen gyalázatosak. Emellett egyáltalán nem fontos neki, te mire vágysz, letud annyival, hogy "hagyjad már, nincs kedve". Mit lehet egy ilyen alakon szeretni? Komolyan nem értem.
2016. dec. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem az ilyen kérdések pszichológiáját. Ha valakivel ennyire nem jó és ilyen apróságokból is probléma lesz, akkor miért kell vele lenni? Ha meg vele van az ember, akkor miért nem fogadja el a dolgait?

Milyen választ vártok? :D A párod gyökér volt. Miért jó, ha mi ezt leírjuk? :D

2016. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
amúgy férfi kollégát hívtál randira?
2016. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A leírásból azt hittem te vagy a pasi és ő a csaj :D de elég gyerekes hogy "férfi" létére ilyen hisztis meg sértődékeny.

Amúgy nem bűn amit elkövettél, neked kedved lett volna valami programhoz, és mivel ő nem akart veled menni, hívtál mást. Semmi furcsa nincs ebben.

2016. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Kajak az ilyen ideggyenge hülye gyerekeknek is van nőjük. Hát komolyan beszarok. :D
2016. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%

Szidhatjuk a párodat, ha akarod, de te sem vagy jobb... mennyivel másabb lett volna a helyzet, ha kikerülöd a játszmát (remélem nem kell kifejteni, hogy ez a "felhívom az orra előtt a kollégát" kőkemény manipulatív játszma volt részedről), és azt mondod, hogy: "Oké szivem, értem, ha te nem akarsz kimozdulni, én viszont szeretnék. Felhívnám egy kollegámat, hogy kísérjen el moziba, nem gond?" Máris más a helyzet, nem vagy passzív-agresszív manipulátor, mégis megoldódik a konfliktus.

Ne haragudj, de ezen a kis műsorodon én is besértődtem volna.

2016. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8as amit írtál is játszma, csak az zsarolással manipulál. Amúgy, ha ma olyan baromi jó az idő, akkor miért holnap mentek? Betegszabin kollegával...bátor vagy.

30/f

2016. dec. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8

Hónapok óta "kerülöm a játszmát". És igen, szándékosan hívtam el az egyik férfi kollégámat,(a fősulin osztálytársak voltunk) előtte. Mert nem egyszer mondtam már neki, hogy mozduljunk ki. Valamivel motiválni akartam, csak nem gondoltam hogy hiszti lesz belőle. Elmagyaráztam neki, hogy mit szeretnék, és hogy semmiben nem partner, és ez nekem nagyon nem tetszik, és a továbbiakban nem vagyok hajlandó tolerálni, meg várni rá, hogy egyszer majdcsak lesz kedve... Erre fogja és rohan az anyjához.

2016. dec. 2. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!