Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom bánt, de nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom bánt, de nem tudok elszakadni tőle, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy ideig nagyon jó volt a kapcsolatunk, de az utóbbi negyed évben nagyon megromlott (másfél éve vagyunk együtt). Nem is lett volna baj igazából a sok veszekedés, mindig kibékülünk, és akkor megint minden rendben. Ugyanúgy most is kibékülünk egy nagyobb vita végén, csak mostmár bánt is. A csuklómat szorongatja, nem enged elmenni, ha elakarok, a földre lök. Emiatt eddig nem voltak maradandó fájdalmak, de ma reggelre elkezdett fájni az egyik csuklóm, és rájöttem, hogy félek a barátomtól. Elhagyni nem tudom, nem vagyok elég erős hozzá, viszont ez így nem mehet tovább! Mit csináljak?
2016. dec. 9. 09:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
11%
En voltam a 6-os ,es talan adtam hasznosithato valaszt ,csak privatba :)
2016. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem itt azt kellene tisztázni, hogy mi okból nem mered elhagyni?


Ha arról van szó, hogy félsz elhagyni őt, mert esetleg erőszakosan lépne fel veled szemben, akkor azon könnyen lehet segíteni.


De ha arról van szó, hogy szereted őt, és ezért nem tudod elhagyni, akkor a következő a helyzet:


Több nő van így, elvileg mindegyik lehetne, csak a pasik többsége nem igazán tudja, hogyan lehetne kiváltani a nőkből olyan erős érzéseket, hogy az akkor is ragaszkodjon hozzájuk, ha a kapcsolat már romokban van.


Szinte semmit nem tudsz tenni, a női gondolkodás ugyanis erősen érzelemközpontú, így az észérvek egészen biztosan nem hatnak, mondhat neked bárki, bármit. A megoldás abban lehet, ha a pacák valami olyan dolgot tesz, ami miatt egy pillanat alatt kiábrándulsz belőle, más esetben egy következő fickó segítségével tudnál szabadulni, aki olyan erős érzéseket tud kelteni benned, hogy felülírja a korábbiakat.


Egy másik megoldás az lehet, hogy uralkodsz az érzéseiden, és egyszerűen lelépsz, ám ehhez nagy akaraterő kell.


Minden jót.

2016. dec. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Miből indulnak a veszekedések?
2016. dec. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom miből ered, hogy így bánik veled, de ha azért, mert ilyen a természete, akkor muszáj lesz elhagynod, mert ha látja, hogy eltűröd, akár jobban is bánthat.


Miért nem tudod elhagyni? Ha gondolod leírhatod privátba részletesebben, hogy mi is van.

2016. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%

Pedig muszáj lesz kilépned elõbb-utóbb ebbõl a kapcsolatból...

Én is sokat kínlódtam, hasonló helyzetben voltam, aztán tett egy olyan dolgot, ami elég volt ahhoz, hogy végsõ döntést hozzak. (Konyhakéssel öngyilkossággal fenyegetõzött stb.)

Szerintem Te sem fogsz addig lépni, amíg nem történik nagyobb baj, akkor majd tudatosul benned, hogy ez a férfi nem is szeret igazán, mivel fájdalmat okoz.

Légy bátor!

2016. dec. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
74%
Hát figyu, csak van férfi rokonod, kollégád, ismerősöd, aki elintézheti a nyamvadt féreg pasidat. Az én barátaim annó ott tartottak, hogy kezét-lábát eltörik a volt pasimnak. Szerencsére volt annyi eszem, hogy elhagyjam a kis görcsöt. Azóta is csak 13 éves lányokkal kezd 27 (vagy 26? Fene tudja már) éves létére. Javaslom neked is ezt! Vagy tűrd, aztán annyi.
2016. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!