Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom apja utál engem, és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom apja utál engem, és a párom nem áll ki értem, olyan megalázó. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Párommal egy éve vagyunk együtt, tényleg jól meg vagyunk szeretjük egymást, sokszor elkényeztet, okoz nekem boldogságot . Vannak olykor nagy veszekedéseink is oké, de alapvetőleg egy olyan probléma van ami folyamatosan fent áll!

Utál engem a párom apja. Egy dagadt sör hasú morgós ember, akinek sok pénze van és a barátnőjével állandóan utazgatnak gyönyörű helyekre.

Az elején még köszönt, ha beszélgetni kezdtem vele, megjátszotta magát és beszélt picit, de sosem volt velem közvetlen, annak ellenére, hogy másokkal az.

Nekem sem volt szimpatikus, sokat iszik, már a párom öccsének 15 éves korában tolta a tömény italokat. Így a párom öccse már most olyan mint az apjuk, stílusilag. Egy bunkó.

A párom azt mondja, hogy nem velem van baja, beképzelem, az apja alapból egy ilyen bunkó.

De velem van igenis baja, csak a párom nem akarja ezt észre venni illetve kiállni értem és ez nagyon fáj!

Sőt, mióta mi összejöttünk romlott meg a páromnak a viszonya az apjával, előtte együtt ittak, elvoltak. Tudni kell, hogy a párom régen ivott, de már nem.

Mivel a barátom jóban van anyukámmal, én is az ő anyukájával, gondoltam az apjával is illene, ugye ők már elváltak.

Névnapján is megleptem azzal amit szeret, mindig jófejkedtem vele, de egyre bunkóbb lett.

Meglátott elfordul, ki megy a lakásból amíg lent vagyok, külföldről mindenkinek nyilvánosan ad mindig valamit, nekem elején vagy egy gyűrött szakadt napi lapot hagyott ott, később már semmit, a születésnapomon direkt el ment otthonról, illetve ki ment az ajtón mikor meglátott, karácsonykor annyit sem mondott, hogy boldog karácsonyt, én meg már nem akarok neki nyalizni mert megalázó!! A páromat szekálja mikor ott vagyok, hogy koszos maradt a mosogató, zavarjuk és társai. Ugyanis annak ellenére, hogy több lakása is van, ő képes lent élni a nagy házban a párommal és a testvérével ( ő még tini) és a nappaliban- konyhában aludni a kanapén. Így ha vacsorázunk, sokszor veszekszik és megjegyzést tesz, hogy építsünk fel a szobába egy konyhát, miért itt vagyunk épp aznap, és társai.

Amikor a páromnak névnapja volt még tavasszal, direkt tömény alkoholt vett neki, mikor már NEM iszik csak sört és ilyesmi, és addig balhézott, csapkodott fel rohant míg nem ivott a párom, és mikor láttam, hogy nálunk meg elromlott a hangulat, nagyon jó kedve lett.

Hivatalos dologban tudott volna nekem segíteni egyszer, 4 hónapot vártam rá, abból is vita lett, aztán feladtam.

Nem rég ki törölt az ismerősei közül, mert tudja, hogy én azt látom. Már nekem nem is köszön sokszor.

A párommal is már egy jó nagy bunkó, de velem tényleg egy kígyó. Rengeteg példát tudok felhozni, de nem akarok regényt írni.

Fáj, és a párom annyit nem mond neki, hogy hé apa ez gáz, miért vagy ilyen stb. hanem megy a jópofi, max ők vitáznnak másról, és már gyomorideggel megyek át mikor otthon van az apja is...


22N


2017. jan. 17. 11:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha beteg vagyok segít, ha baj van segít a párom, de enné la témánál terel, jaj ne kezdjem ezt el, nem így van, stb... elegem van ebből:( Mi mindig szívesen látjuk őt itthon, nem igaz, hogy ez neki nem ciki...
2017. jan. 17. 11:59
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom, de ideje felnoni es rajonni, hogy vannak idiota emberek (legtobbszor ok nelkul), akiknek nem leszel szimpatikus. Es szarnak rad. Ez van. Aki hulye azzal nem tudsz mit csinalni, azt hagyni kell hulyenek lenni.
2017. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

így van...mit foglalkozol vele?

peregjen le rólad.,,.,.

nefélj majd ha kell valami segítség tőled, hirtelen jó leszel nagyon....

2017. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem a párod is utálja,hogy az apja ilyen, sőt,lehet,hogy basztatja is érte az apját,csak te nem tudsz róla, téged meg próbál csitítani közben. De őszintén nem hiszem, hogy tudna hatni az apjára.
2017. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem...

jó, oké, nem foglalkozok vele, de attól még bánt, hogy semmit nem tettem és pont annak az embernek utál az apja akit a legjobban szeretek...OK NÉLKÜL. hát de ez van.

köszi a válaszokat.

2017. jan. 18. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!