Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A többi lenn!

Figyelt kérdés

2017. jan. 19. 18:46
 1/5 A kérdező kommentje:
A párom nemrég beteg volt azt mondta hogy ne menjek el hozzà az anyjával êl és ő szokta àpolni ha pl megsérült stb !2éve vagyunk együtt!
2017. jan. 19. 18:48
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ilyen ha beteg de azt is mondta hogy nehogy elkapjam töle ilyenkor még megölelni sem szokott én szeretném de nem engedi!
2017. jan. 19. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha fertőző beteg, pl influenzás, akkor szerintem ez érthető. Én sem engedtem, hogy meglátogasson párom, mikor egy hete nagyon lebetegedtem. Nem akartam megfertőzni, mert minél hamarabb egészségesen akartam újra vele lenni. Anyukájával meg párod együtt él, így ő sajnos így is, úgy is elkapja, ha nagyon fertőző. Én szüleim is elkapták, pedig igyekeztem minél jobban bezárkózni, sokat szellőztettem...stb.

Ha nem ilyesmiről van szó, akkor probléma lehet, hogy ennyire anyás... Ebben az esetben mondd el, hogy jól esne, ha számítana rád, és nem anyukájára támaszkodna, hiszen idővel te leszel majd vele egy háztartásban. Nem árt, ha betegen, sérülten is ismeri egymást a két ember párkapcsolatban, hiszen minden gördülékenyebben megy, ha minél hamarabb kiismerik a másik szükségleteit.

2017. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk elején is az anyja àpolta ha pl megsérült de màr annak örülnék ha nem igy viselkedne!Mondtam neki hogy ennél már többet gondoltam a kapcsolatunkba de csak ideges 3s feszült volt meg nem is akart beszélni rola!
2017. jan. 19. 21:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem arról az egy két naprol van szó azt ki birom de ha mindíg az anyja àpolja akkor elég furàn jön ki hogy örül ha ott alszok vagy ő nàlam!
2017. jan. 19. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!