Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel hozzam fel a problémákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel hozzam fel a problémákat, hogy ne azt vegye le, hogy kötekszem?

Figyelt kérdés
Egy-két dolgot muszáj megbeszélnem a párommal (túl sok nő ismerőse van, persze nem ez a baj......). Veszekedéseknél párszor a fejéhez vágtam őket idegességembe, de ebből mindig az lett, hogy ő ilyen ne akarjam megváltoztatni. Persze amikor lenyugodott akkor próbálta elviccelni a témát. Most viszont már nem tudok aludni ezek miatt napok /hetek óta. Mondtam ma neki, hogy holnap szeretnék vele komolyan beszélni. De ezeket ő mindig úgy fogja fel, hogy kötekedni akarok. Meg szabályozni. Mivel tudnám ezt kiküszöbölni, hogy ne legyen veszekedés, de megértse a dolgot?
2017. jan. 20. 22:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De utólag derültek ki. Az évek alatt mindig volt egy-egy dolog ami valami kapcsán kiderült.
2017. jan. 20. 23:35
 12/14 anonim ***** válasza:
Jobban járnál ha hagynád a francba.
2017. jan. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is próbálkoztam az exemmel megbeszélni dolgokat, amelyek zavartak. Elmondtam többféle módon, neki is az volt a reakciója, hogy ő ilyen és kész, ne irányítsam. Vagy pedig: "gondolkodj el, te miben vagy hibás!" Szóval soha nem lehetett sem kommunikálni, sem változtatni közösen. Rágtam magam, vártam, hogy jobb lesz. Aztán besokalltam és szakítottam vele, ő meg csak pislog, hogy miért nem beszéltük meg...

Elég alacsony érzelmi intelligenciájúnak tűnik a párod, szerintem nem is érti, mi bajod van.

2017. jan. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is hagyd... régóta vagytok együtt? A mi kapcsolatunk elején az én párom is találkozott más lánnyal, és sokáig nem szóltam érte, de zavart. Nem tudtam mit csinálni, még akkor is ha nem csalt meg, akkor is bennem volt a rossz érzés, hogy nekem ez így nem jó. Úgy voltam vele, hogy előbb-utóbb szólnom kell érte, vagy megérti, vagy pedig nem vagyunk egymáshoz valóak. Nekem azóta is mondja, hogy bármilyen -általam hülyeségnek vélt - dologról is beszéljek vele, mondjam el neki mi bánt, csak úgy tudjuk megoldani. És ez így igaz. Szóval lehet, hogy mások szerint nem normális dolog, hogy téged zavar a túl sok nő ismerőse (bár szerintem meg tök normális, hogy zavar, főleg ha nem is nagyon beszél róluk túlzottan), de az se normális, hogy ő meg azzal intézi el a dolgot, hogy te biztosan csak szabályozni akarod őt meg veszekedni akarsz. Nem az lenne az alap, hogy bármi bánt téged, azt gond nélkül megoszthasd vele? A túl sok "félresiklott" kommunikációs próbálkozás úgy sem fog sok jóra vezetni...
2017. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!