Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez egy jel, hogy még szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy jel, hogy még szereti az exét?

Figyelt kérdés

Nagyon friss a kapcsolatunk a barátnőmmel, egy hónapja vagyunk együtt. Előttem fél évvel szakítottak az exével, ők másfél évig együtt voltak.

Tegnap egy baráti társasággal voltunk, a barátnőmnek is tök jó kedve volt, amíg meg nem szólalt egy szám. (amiről később ő mondta, hogy az exe jut róla eszébe) Egyik másodpercről a másikra konkrétan összetört a barátnőm, levegőt alig kapott, elkezdett remegni, én embert így sírni még nem láttam, konkrétan majdnem megfulladt, annyira bőgött. Hosszú, hegyes a körme, ott volt vele egy barátnője, mondta később a csaj, hogy kb. húsáig mélyesztette a körmét a karjába, annyira remegett... Végignéztem az egészez de teljesen leblokkoltam, sose láttam még ilyet. Utána kb. egy órán keresztül ült tök egyedül, láttam rajta, hogy folyamatosan jár az agya, aztán már jobb kedve lett, de éreztem, hogy máshol jár fejben.

Ma már nem volt semmi baja, de ezt nem tudom kiverni a fejemből, belém égett, ahogy bőgött az a dal miatt. Nem tudom mit gondoljak, nem merek rákérdezni, félek, hogy ha egy daltól ilyen állapotba került, hogy reagálna, ha belekérdeznék.

Mit tegyek? Egyáltalán van okom aggódni?

23 éves egyébként


2017. jan. 20. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Menekülj amíg nem késő.
2017. jan. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Hat ez nagyon gáz, nem 100as a csaj az biztos.
2017. jan. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Ne kerdezz ra. Azt a dalt jegyezd meg es ne jatszd le soha elotte.

Csinslj ugy,mintha mise tortent volna. Szepen lassan begxogyulnak a sebei es azt veszi eszre,h beledszeretett! Az erzesek nem mulnak csettintesre el es nem jonnek csettintesre. Neki mely erzesei vannak,nem felszines lany. Nekem rlegem lrtt az olyan emberekbol,akiknek nincsenek mely erzelmeik csak ugy vannak.

Sokan vannak igy,csak epp nem latod rajtuk a szenvedest,mert leplezik.

N

2017. jan. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a csaj nem téged szeret, hanem az exét ( a reakciója alapján nagyon). Én a helyedben lelépnék.
2017. jan. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kolosszus22 ***** válasza:

Igen, ez egy nagyon komoly jel, hogy nincs túl a palin! Ennyire durva, már beteges érzelmeket vált ki belőle egy közös emlék ott komoly gondok vannak, érzelmileg nem szakadt el tőle. Én nagyon komolyan azt tanácsolom neked, hogy menekülj, mert durván megszívhatod ezt a kapcsolatot.

Voltam hasonló szituban, én húztam a rövidebbet! Ott is voltak jelek és még csak nem is ennyire durvák (kelleténél többet témázott a csaj az exről, túl sok dologról jutott eszébe, egyszer pedig egy fájó emlék hatására ahogy beszélt róla majdnem elbőgte magát).

Nekem is pont ilyen kellemetlen érzésem lett mint neked, akkor ott tudtam ez a nő fél lábbal még mindig az előző kapcsolatában van érzelmileg...

A vége az lett, hogy én már szerettem és kötődtem hozzá, egy ideig rajta is ezt láttam, aztán 3 hónap együttlét után a csaj felvette a kontaktot az exével valamilyen formában a hátam mögött, egyik napról a másikra bekattant, szakított, majd a szakítás napján már az exnél volt, ezek utólag derültek ki!

29F

2017. jan. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem, ha otthon vagytok kettesben, egy nyugodt pillanatban kérdezz rá a dologra finoman. Ha nem akar róla beszélni, nyilván nem kell erőltetni, de ez is hozzátartozik a párkapcsolathoz, ha ilyeneket nem lehet szóba hozni, akkor megette a fene az egészet.

Egyébként nem biztos, hogy szerelemről van itt még szó, egyszerűen tárgyiasította a dolgot, adott szituban éppen a zenéhez kötötte az érzelmeit. De lehetne ez egy hely vagy egy tárgy is (mitudomén, mindig merci csokit kapott az extől, akkor attól borulna ki, ha valaki azt hozna a társaságnak), a lényeg az, hogy ő ezekre húzta rá a fájdalmát. És ez rossz is meg jó is - mert így egyrészről könnyebb megszabadulni tőle fizikailag és képletesen is, de ugyanakkor meg saját magának árt vele, ahogy a példádban is látszik.

Párom (férfi) hasonló egyébként - szintén zeneszámmal kapcsolatban, sok-sok évvel ezelőtti kapcsolat, még fiatal fejjel dobta át a palánkon egy csaj elég keményen, ha az adott zenét, ami akkor szólt, meghallja, akkor a mai napig kiborul, pedig az még csak nem is komoly kapcsolat volt, "csak" mély nyomot hagyott benne. Esetünkben külön fonák, hogy az én egyik kedvenc zenémről van szó, de ez van. :D Itt fel sem merültek az érzelmek, hiszen régi a dolog, tényleg csak a zene az, ami kiborítja.


Nem mondom, hogy nálad is ez van, hiszen a körülmények mások, meg friss a kapcsolat, de azért nem biztos, hogy rögtön a legrosszabb verzió az igaz. Én a helyedben rákérdeznék egy csöndesebb pillanatban, még az is lehet, hogy jót tesz neki - és nektek is - ha tudtok róla beszélgetni.

2017. jan. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy érzelmileg nem tette túl magát a dolgon. Szóval neked kell dönteni, hogy rákérdezel nála egy alkalmas pillanatban, segítesz túllépni neki azzal, hogy mellette maradsz és nem firtatod a dolgot, vagy szakítasz...
2017. jan. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:
100%
Elég egyértelműen pótszer vagy, ne aggódj.
2017. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!