Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szeretnek szakallat noveszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretnek szakallat noveszteni de a baratnom nem engedi, most mi legyen?

Figyelt kérdés
azt mondta elhagy ha szakallat merek noveszteni, meg kenyszerit hogy mindennap borotvalkozzak kulonben hozzam se er, csupasznak kell lenni az arcomnak mindig, mas lanyok is ilyenek vagy csak ő???

2017. jan. 21. 12:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%

Nekem speciel nagyon érzékeny a bőröm, és kipattogok, ha párom borostás. Ezt ő is tudja, ezért megérti, ha olyankor nem nagyon adok puszit, csak a szájára, és amint tudja, le is szedi.

Persze, ha túlnő a szúrós fázison, akkor ízlés kérdése, nekem sem tetszik, hiába ápolt, és hiába imádom páromat. Ettől függetlenül sose tiltottam, max nem nagyon simogattam, vagy puszilgattam az arcát. Én megértem, ha a másik mindenáron lázadozni, meg változtatni akar a külsején, de azt is meg lehet érteni, hogy ez nem mindenkinek tetszik. Olyan ez, mint a rövid haj lányoknál. Ha egy hosszúhajú lány le akarja vágatni, a párjuk gyakran viselkedik úgy, mint a te barátnőd veled.

Vagy elfogadod, hogy ez neki nem tetszik, és hagyod a dolgot, vagy fontosabb a szabadságod, és rábízod a döntést, hogy így is elfogad-e, vagy elhagy.

Mindkét oldal érthető valahol, hiszen senki sem szeret korlátozva lenni, illetve azt sem, ha a párja olyan irányba kezd el változni, ami nem felel meg az ízlésének.

2017. jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom, akkor kapna szívbajt, ha levágnám a szakállam. Szakállal is mindig volt barátnőm, tehát vannak nők akik szeretik a szakállt.
2017. jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a borosta elmegy, a szakáll nem. Ha a párom szakállat akarna, nos, nem örülnék neki, de ez az ő döntése. Én sem, kérek engedélyt, hogy milyen színű és fazonú legyen a hajam. Ha nagyon akarja, tegye, aztán majd meglátjuk hogyan áll neki.
2017. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
55%
A barátnőd eléggé gyerekes. Mi az, hogy elhagy, csak mert, ha van egy kis szakállad? Mármint, komolyan. Ennyi erővel, te meg mondd neki, hogy borotvált punci nélkül eléd ne merjen állni. :D Minden esetre, sajnos nem tudok megoldást, hogy mit tudnál a barátnőddel csinálni, már csak azért sem, mert az én barátom úgy néz ki, mint egy viking, olyan szakálla van, de én imádom. XD Viszont, ha leborotválná, akkor se lenne baj, úgy meg cuki lenne. :D Szóval... nem tudom, elég sekélyes a lány, lehet, csak a kinézetedért szeret?
2017. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
74%
Mi köze van hozzá, hogy van-e szakállad? A te arcod, nehogy már megszabja, hogy hogy nézzél ki. Cserébe esetleg közöld vele, hogy ha holnaputánra nem lesz hupikék a haja, elhagyod, kb. ilyen szint. Ha emiatt elhagy, akkor meg is érdemli.
2017. jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
12%
9: amit te "megszabás"-nak veszel, az nekem nem lenne az a páromtól, engem igenis érdekel, hogy a szerelmem mire gerjed, képzeld el. És nem, a nunim mindig teljesen borotvált, ez az ami tetszik neki és pont hogy nem növesztenék oda szôrt még ha nekem kedvem is lenne hozzá, mert tudom hogy ez gerjeszti be, erre bukik, elvégre az én PÁROM, ennyire kell hogy érdekeljen már, hogy neki mi tetszik, könyörgöm, nem egy akárki idegen az utcáról!! A szakállról meg annyit hogy minden érelmes ember tudja mert látta/hallott róla hogy az egész arcberendezés, karakter más vele! nem véletlenül van az hogy ha valakinek mindig volt, majd egyszer csak leszedi, a rokonoknak időbe telik míg újra felismerik meg hozzászoknak. Teljesen más vele az arc!
2017. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%

#16-os:


Nagyon egyoldalúan gondolkozol és csak a külsőségeknél ragadsz le. Semmi baj, vannak ilyen emberek is.


Itt nem az a kérdés, hogy mit meg ne tennénk a párunkért/házastársunkért, mert nyilván mindenki a kedvében akar járni a másiknak, mind a hétköznapokban, mind pedig az ágyban.


Hanem, arról van szó, hogy nem szabad korlátoznunk sem a másikat semmiben!


Meg kell hagynunk egy kapcsolatban a másik szabad akaratát és személyiségét is, nem nyomhatjuk el, semmilyen módon.


Pl:

Ha a férjem le szeretné borotválni a szakállát, meglepődnék, mert nagyon jól áll neki és nagyon szeretem a szakállát, de sosem tiltanám meg neki, vagy kérném azt, hogy ne tegye.


Ugyan úgy tetszene és gerjednék rá és szeretném szakáll nélkül is, mint szakállal, hogy a szakállas példánál maradjunk.


Vagy, vegyük a férjemet, hosszú haj párti (volt).


Egyszer kitaláltam, hogy szeretném levágatni a hajam (derékig érő volt, tehát nagy változás) vállig érő hajra. Ő is meglepődött, de sosem mondta volna azt, hogy ne tegyem. Azóta számos hajviseletem volt már, de neki mindegyik tetszett, mert nem csak a hajamért vagy öltözetem vagy az alakom miatt szeret, hanem az egész "lényemért" és ez fordítva is igaz.


Ha valaki már nem gerjed a másikra mert levágatta a haját, máshogy öltözik, szakállat növesztett vagy bármi más egyéb, az már nem is igazi kapcsolat, az csak a külsőségeken alapult és nem igazi szerelem volt.


Kedves Kérdező elnézést az off-ért!

2017. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
29%
17: Én ragadok le a külsőségeknél amikor a faszinak fontosabb a szakáll mint a barátnője vágyai??????:D:D:D HaHaHaHaHa
2017. jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
29%
17: el kezdesz itt a saját kapcsolatodról beszélni, holott nem rólad van szó. Nálatok ez így működik, megértettük. Ez nem azt jelenti hogy ti vagytok az ideális kapcsolat mintapéldánya, szobrot ne állítsunk nektek..? A Kérdezőről volt itt szó, és az ő barátnője viszont nem szeretné. Ettől a lány még nem egy mumus.
2017. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt megértem, hogy nem szeretne szakállal (bár nem tudja milyen volnál - meg megnöveszteni se olyan egyszerű ám, viszket rohadtul vagy 3 hétig), de mindegy is. Ez a tónus, ahogy közli - szerintem nem egy párkapcsolati szöveg.
2017. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!