Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmet a barátja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet a barátja a tenyerén hordozza, engem az enyém nem. Miért?

Figyelt kérdés
A barátnőmet a barátja a tenyerén hordozza. Nem használja ki, nem veri át, nem néz más nőre, gondoskodik róla, keresi, ír neki, felhívja, nem játszadozik, nem sz@rja le, nem helyez senkit elé, ő nála az első, stb. Csupa olyan dolog amit én nagyon szeretnék de nem kapom meg. Miért?
2017. jan. 21. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
miért vagy még vele?
2017. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert két különböző emberről van szó.
2017. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert a barátnőd olyan srácot választott aki szereti, és rendes ember.


Te meg olyan srácot, aki... őőő, mi is a te barátod vonzó tulajdonsága? Na mindegy

2017. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szergej55 ***** válasza:
Majd térjünk vissza a kérdésre néhány hónap múlva.
2017. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért vagyok vele mert szeretem. Amikor jó vele, olyankor NAGYON jó vele. Nincs senki akit hozzá tudnék fogni, mert ő az első és egyetlen szerelmem. Pozitív tulajdonságai többek közt hogy nagyon jól néz ki és nagyon okos, és hogy amikor jó vele, olyankor tényleg agyon jó vele, tud kedves is lenni. Csak máskor meg nem az, pl. lesz@r, meg minden fontosabb neki mint én... De már belátta hogy rosszul bánik velem, és én vagyok neki az igazi. Csak aztán mindig megint elromlik a viszony.
2017. jan. 21. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

"Pozitív tulajdonságai többek közt hogy nagyon jól néz ki"


Nincs több kérdésem... A legfontosabb pozitív tulajdonsága, hogy jól néz ki. Mondjuk le se sz@r, meg semmit nem ad meg neked, amire vágysz, de legalább jól néz ki.


Gratulálok! Nem kell aggódnod azt, hogy nagyon okos lennél nálad senki nem fogja felsorolni a pozitív tulajdonságaid között.

2017. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha majd kicsit is kinösz a felszinességedböl, akkor találhatsz olyan férfit, aki bár nem Adonisz, mégis normális és szeret.

De amig neked jol kell kinézzen, mert attol valaki (az nem számit, mekkora tirpák), addig szerintem maradj csendben.

2017. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!