Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unatkozok a barátommal, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unatkozok a barátommal, mit tegyek? Ezért nem akarok egésznap vele találkozni, csak este. Ha együtt vagyunk témánk is alig van.

Figyelt kérdés

szoktunk menni programokra, vagy találkozunk az unalmas haverjaival hétvégente.

de hétköznap napközben (munka után)nem akarunk pénzt költeni, így nincs egy megszokott ritmus, hogy mit csináljunk. - ok fagyizni el lehet menni, de másnap is, meg másnap is? - és én ott tartok, hogy kerülöm az ilyen helyzeteket, inkább később megyek a tv és alvás idejére.

ti mit csináltok suli/munka után a párotokkal kettesben minden nap?


2010. máj. 14. 14:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Utazzatok el együtt, és próbáljatok közelebb kerülni egymáshoz.
2010. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

de utána megint ott leszünk a hétköznapokban munka után

most is vele lehetnék és inkább itt ülök

szóval hétköznapra munka utáni délutánokra kellene olyan ötlet, amit/ket rendszeresen lehet csinálni

2010. máj. 14. 14:55
 3/16 anonim ***** válasza:
Az régen rossz, ha már közös témátok sincs...:S Nem tudom hol laksz, de minden városban van lehetőség nagy sétákra, ha időtök engedi kirándulásra. Sok minden pénz függő, de akkor ne olyat válasszatok, ami 1000 Ft-nál többe kerül. El lehet menni uszodába, vagy lassacskán már jó idő lesz, így strandra is. Esetleg ha nagyon kalandvágyók vagytok, akkor nem drága egy busz vagy vonatjegy sem egy közeli városba. Persze ez csak ritkább alkalmakkor, mert nem biztos, hogy kijön egy ezresből:)Mi például sokat filmezünk otthon, próbáld ki, így beszédtémátok is lesz:) Vagy lehet, hogy gyerekesnek hangzik, de jókat lehet szórakozni egy társasjátékkal is:)
2010. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Munka után egy kiadós szex...:D (az sose unalmas!:)
2010. máj. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha unatkoztok együtt, akkor már gondok vannak. Mi sokszor csak összebújunk, vagy szexelünk. Együtt dvd-zünk, főzünk valamit, közbe összekenjük egymást:D Megiszunk egy pohár jó bort. Elmegyünk moziba, vásárolni, kajálni, kávézóba, koktélozni. Macskával szórakozunk. Nem tudom, mi 5éve vagyunk együtt, de még nem volt olyan, hogy *kínos csendbe* ültünk volna egymással szemben. Mindig van valami.
2010. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
keressetek közös barátokat, és menjetek el többet valahova. akár egy báros/kocsmás beszélgetés. én is csináltam sokáig, minden nap, és mindig volt uj téma, sose unatkoztunk.
2010. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

köszi az eddigiekért

eddi minden exbarátommal minden nap elvoltunk

ő életem első pasija, akivel valahogy nem megy semmi, mármint úgy, hogy nekem szórakoztató legyen

de próbálkozok

kínos csend is azért nincs, mert én folyamatosan beszélek

csak néha olyan már, mintha a falnak beszélnék

remélem elmúlik

2010. máj. 14. 15:12
 8/16 anonim ***** válasza:

Mi dumálunk mindenféléről, hülyéskedünk, biliárd, gépezünk, esszük egymást, DvD-zünk, MTV-t lesünk, eszünk, sétálgatunk, haverokkal vagyunk:D ennyi úgy dióhélyban.

16/L

2010. máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

mindenki olyan normális:)

mi vagyunk csak remeték...

időközben megvilágosodtam!

azért nem jó kimozdulni vele, mert társadalomban minden csajjal flörtöl és akkor én el vagyok addig felejtve

még a közös buszozást is kihagyom, hiába szóltam eddig a szemezgetések miatt, csak tagadja

szóval megtaláltam az okát, miért nem járok vele sehova

asszem le kell cserélnem....

2010. máj. 14. 15:24
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Hát... ha nincs meg közöttetek a közös hang, akkor értelmetlen a kapcsolat. Kell hogy legyen közös téma, és nem szabadna unatkoznotok...

előző.. 16/L

2010. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!