Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unatkozok a barátommal, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unatkozok a barátommal, mit tegyek? Ezért nem akarok egésznap vele találkozni, csak este. Ha együtt vagyunk témánk is alig van.

Figyelt kérdés

szoktunk menni programokra, vagy találkozunk az unalmas haverjaival hétvégente.

de hétköznap napközben (munka után)nem akarunk pénzt költeni, így nincs egy megszokott ritmus, hogy mit csináljunk. - ok fagyizni el lehet menni, de másnap is, meg másnap is? - és én ott tartok, hogy kerülöm az ilyen helyzeteket, inkább később megyek a tv és alvás idejére.

ti mit csináltok suli/munka után a párotokkal kettesben minden nap?


2010. máj. 14. 14:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem szerelem:S már bocsi..
2010. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
de az lenne, ha nem flörtölne mindenkivel ártatlanul bár, de ezért tartunk itt
2010. máj. 14. 16:38
 13/16 anonim ***** válasza:

ÚÚÚÚÚristennn



Miért nem keresel mást? Akivel nem unalmas.

2010. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

azon vagyok

csak nem találok eddig helyes pasit

mivel lehet elfogult vagyok , mert szeretem a barátom és mindenkit őhozzá hasonlítok külsőre

szóval nem egyszerű

próbálom menteni is a dolgokat, meg kifele nézni is, de egyik sem halad előre

remek.

2010. máj. 14. 16:54
 15/16 anonim ***** válasza:

16:50


Akkor te is keresgélsz mellette. Ő is így van veled kb h amíg nincs jobb addig te is megfelelsz.


pff miért nem hagyod ott?

2010. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

nemhiszem, hogy keresgél mellettem

én meg csak kényszerből keresgélek, mert nekem ő lenne a nagy ő, de ha ez nem változik, muszáj lépnem, és nem bírok szakítani a fájdalomtól, ami lenne

tényleg nem keresgél, az exbnőjének is ez volt vele a baja(flört)és mégsem vallja be, de nagyon durván csinálja

2010. máj. 14. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!