Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm egyre jobban elhanyag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egyre jobban elhanyagol, néha úgy érzem hogy várja mikor kezdek el könyörögni hogy legalább találkozzunk. Szerelmes vagyok de ez így nem élet mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve vagyunk együtt, szinte mindig meg van sértődve valamiért, alig találkozunk, soha nem ér rá, szakítani nem akar mert "fontos" vagyok neki. Ritka eset amikor együtt vagyunk akkor úgy-ahogy normális, és úgy tűnik hogy semmi probléma. 1km-re lakunk egymástól a város másik végében lakik. Másik pasi nincs, rendkívül lelkiismeretes,+ szerencsére rengeteg ismerősöm van a városból akivel hetente legalább egyszer találkozok, rögtön szólnak ha valaki rámozdul(nem figyeltetem szó ne essen erről). Olyan mintha nem kezelne egyenlő félnek, inkább valami rabszolgának, szerencsére nem "befogható" típus vagyok, észreveszem, ha próbálkozik valamivel, és ha nem jön össze neki akkor nem lehet hozzászólni sem.

Rengeteget veszekedtünk az elmúlt időben, sokszor nekem volt igazam, ilyenkor sarokba szorítottam (akaratomon kívül), és ilyenkor nem tud mit mondani inkább megsértődik, és várja hogy bocsánatot kérjek. Mit tudnék tenni?


2010. máj. 21. 21:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hagyd ott.
2010. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Keress néhány lány barátot, és amikor éppen duzzog, mondd, hogy rendben van, legalább ráérsz programot szervezni velük.
2010. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom milyen lány a barátnőd meg hogy hány éves, de vannak olyan csajok akiknek csak azért kell barát, hogy elmondhassák magukról, hogy pasijuk van.

Meg kell beszélned vele, vagyis próbáld meg megbeszélni a problémákat...ha nem megy, akkor kérj 1 kis szünetet, hadd gondolkozzon ő is el rajta, ha még mindig csak a maga "igazát" fújja, akkor sajnos be kell látnod, hogy ez egy reménytelen kapcsolat és ki kell lépned belőle, még ha fáj is.

2010. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd ott, ha arra nem képes, hogy megbeszéljétek....

18/l

2010. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szeret ő is engem, ő 18 én 17 vagyok
2010. máj. 21. 21:42
 6/17 anonim ***** válasza:
Fura egy szerelem.
2010. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe!
2010. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Írtam neki sms-t hogy valahogy beszéljük már meg ezt a kapcsolatot, de még nem reagált, pedig már jó pár órája írtam. szövege:

Szia!Egyre jobban elnyomva érzem magam, néha egyszerüen bunkò vagy velem, ugy érzem àt kéne gondolni a kapcsolatunkat.

2010. máj. 21. 21:45
 9/17 anonim ***** válasza:
Az nincs benne, hogy még ma beszélgessünk róla.
2010. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy nem szoktam én is idétlen lenni, volt már miattam is probléma, az a baj hogy amikor bunkó akkor kezdünk el vitatkozni, és akkor én is kezdek idegeskedni, de nem vitahelyzetben nem mondok neki olyat ami rosszul esik neki, tőle rengetegszer hallok ilyeneket, és észre sem veszi hogy fáj
2010. máj. 21. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!