Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok túllépni az exemen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni az exemen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves lány volt, nagyon megmaradt bennem. Tényleg úgy érzem, mintha minket egymásnak szántak volna. Senkitől nem kaptam ennyi szeretetet soha. Még most is titokban úgy érzem, mintha valahol együtt lennék vele. Nagyon hiányzik.


Amikor együtt voltunk, elég rossz lelkiállapotban voltam, s nem becsültem meg eléggé. Nem vesztünk össze vagy ilyesmi, csak úgy éreztem, valami nincs meg. Mintha tudnám, hogy ő az igazi, de én nem lennék képes arra, hogy szeressek valakit. Most 25 vagyok, és azóta sem találtam olyan lányt, mint ő, és félek, hogy nem is fogok. Most kezdem el érezni, hogy mennyire nehéz társat találni, meg mennyire véges az idő. Nagyon hiányzik. Úgy érzem, nem is igazán akarok élni.


2017. aug. 10. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Csinálj neki kiszebabát neve napjára
2017. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasonloval kudzok most en is.

Mennyi idot voltatok egyutt?

Miota vagytok kulon?

Exednek van valakije?

2017. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs barátja tudtommal. Csak pár hónapig voltunk együtt, de abból csak az eleje volt igazi.
2017. aug. 10. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj ez a nem vagyok képes, te már most is szereted mert 5 év után hiányolod. Áldozati bárányt játszol, csak tudd nem áll jól ez egy férfinak.
2017. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem 5 év telt el, és már akkor is rosszul éreztem magam.
2017. aug. 10. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!