Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan döntsek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan döntsek? Mi lenne helyes? (részl. Lent)

Figyelt kérdés
A barátommal már lassan 9 hónapja járunk. De egyre kevesebbet foglalkozik velem, msnen is már csak 15 percet beszélünk, és havonta egyszer találkozunk...Egyre többet lóg a "legjobb haverjával", nem is érdekli, hogy mi van velem. Elvileg 23.-án mennék hozzájuk, két nappal később pedig mennék velük nyaralni egy hétre. Édesanyám szerint jobb lenne tisztázni a dolgokat, és ha úgy van, inkább legyen vége a kapcsolatnak most, mint a nyaralás után. Mert szerinte csak arra kellek a fiúnak, hogy a nyaralóhelyen megkapjon, és azután soha többet nem jönne hozzám. Én is úgy gondolom, hogy talán a nyár további részét a haverjával töltené. Tegnap szerettem volna megbeszélni vele a dolgokat, de a haverja ott aludt! Utálom, amikor rám ír msnen, miután visszaírtam meg semmilyen életjelet nem ad. Egyszerűen nem érdeklem! Kezdem úgy érezni, bármennyire szeretem is, jobb lenne nekünk külön. Nem kellene "leköteleznie" magát, az egész nyarat a haverjával tölthetné, együtt mehetnének nyaralni. Szerintetek hogyan döntsek? Dobjam ki 2 nappal a 9. hónapfordulónk előtt, vagy reménykedjek még, és elmenjek vele és a családjával nyaralni? Segítsetek, légyszi...
2010. jún. 13. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Én elhagynám. Lényegében semmi rosszat nem tett, de ha most ilyen, milyen lesz később?

Mindenesetre beszélgess el vele, hogy nálad nem ennyiből áll a kapcsolat, hogy havonta egyszer találkoztok, neked több törődés kell. Ha erre azt mondja, hogy a haverjaival akar lenni, hagyd el, de ha kér egy esélyt, add meg neki.

Viszont ha úgy döntesz, hogy nyaralni mész vele, ne add még oda neki magad! Figyeld meg, hogy a nyaralás után is veled marad-e.


21/L

V

2010. jún. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyébként már 3x lett volna lehetőségünk megtenni, de neki öhm...merevedési gondjai támadtak. Erektált, majd 2 perc múlva lelankadt. Meg mindig mondogatta, hogy várjunk. Ő a nyaraláskor szeretné elveszíteni.
2010. jún. 13. 09:07
 3/8 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hány éves vagy?
2010. jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tizenhat.
2010. jún. 13. 09:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélni, da ha semmi hajlandóságot nem mutat arra, hogy megbeszéljétek, akkor hagyd ott. Nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele.
2010. jún. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a haverjával jobban összeillenek...
2010. jún. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet a haverjával szokta azt csinálni amit veled kéne. ( nem, ebben a korban még nem kéne, de nem úgy tűnik, hogy ez bármin is változtatna)
2010. jún. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, hogy esetleg...értitek...homoszexuális. De nem tudom...Ma még msnen sem volt fent, mert a kis haverjával lóg. Oda ne rohanjak.
2010. jún. 13. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!