Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem van barátom, a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem van barátom, a fiú akivel randizok van barátnöje. Dobná miattam a csaját? Már szexeltünk is és találkozgatunk.

Figyelt kérdés
Azt mondta jó velem.Egy suliba járunk.én mindig látom a bartánöjével, és rossz látni.Én dobnám a barátomat érte ha ö is dobná a barátnöjét.Szerintetek van rá esélyem?
2008. okt. 29. 22:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, mit akar. Szerintem viszonylag kevés jós van itt.
2008. okt. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereti a barátnőjét és jól megvannak, akkor gyönyörűen kihasznált téged!!!! Amúgy meg beszéld meg vele hogy mit akar vagy miért volt ez az egész. Kellesz-e neki vagy nem. Ha nemet mond így jártál, mert csak kihasznált. Ennyi
2008. okt. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
de nem szereti a barátnöjét, mert már sokszor megcsalta.és a közös haverjaink is azt mondják.2 éve vannak ök együtt.és csak 16 évesek.a csaj nem akar vele lefeküdni.én nekem meg nem jó a barátommal a szex.én is 16 éves vagyok
2008. okt. 29. 22:49
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond meg neki, hogy dobja a csaját, és járjon veled, mert veled jó a szex. Tök egyszerű... ha mégsem dobja a csajt, akkor tuti szereti valamennyire, vagy kötődik hozzá, vagy csak arra vár, hogy végre megkaphassa... Majd meglátod, hogy alakul a dolog, de az első lépés mindenképpen az, hogy megkérd, hogy szakítson a csajjal.
2008. okt. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
ha rákérdek tereli a témát,nem tom mi van, de én tudnám szeretni öt:(
2008. okt. 29. 23:01
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetre se dobd a barátodat, mert ő csak a szexre hajt! Semmi többet nem akar tőled! Próbáld inkább rendezni a helyzetedet a barátoddal!

Tapasztalat ...

2008. okt. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
már megbeszéltem vele, de semmi nem változik.elkezdem szopni, és rámszól hogy "hagyd abba".Ezek után valahogy elmegy a kedvem.Eddig mindenki azt mondta jól csinálom.EGO romboló!
2008. okt. 29. 23:10
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne így fogd fel, hogy ego-romboló, hanem, hogy lehet hogy másra vágyik! Ugyan már, akkor kérdezd meg mit szeretne! Mióta vagytok együtt?
2008. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fiú akinek van barátnője csak kihasznált téged..tudom rossz ezt igy hallani ,de ha még nem szeretkezik a barátnőjével akkor csak a szex hiányzik neki.. viszont hogy mellette van még azt jelenti hogy valamilyen szinten szereti(csak mert én ha szeretek valakit nem csalom meg ..nah de én nem vagyok pasiból)
2008. okt. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
jah és a barátoddal meg próbáld meg megoldani ..ha szereted..mert végül is lehet nem is vele van a baj hanem csak másra vágyik ..vagy érzi hogy te mással is csinálsz ilyet..(gondolom nem tudja hogy megcsaltad)..de egyáltalán te miért vagy vele ha közbe mással szeretnél lenni?
2008. okt. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!