Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 30 évvel idősebb férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 évvel idősebb férfivel "élem ki a vágyaim". Meddig lehet ezt csinálni? Van benne valakinek tapasztalata? Mennyire normális, hogy ennyivel idősebb férfihoz vonzódom?

Figyelt kérdés

Én 27N, Ő 57F.


Nekem is van párom és gyerekem, neki is. (Sőt neki már unoka is, aki idősebb a lányomnál.)

Nem akarja felrúgni az eddigi életét egyikünk se, de irtó jó vele a szex. Emellett figyelmes, kedves, lovagias stb. Jó vele lenni...


Tudom, hogy nem helyes, de annyira a bűvkörében tart, hogy nem bírok elszakadni Tőle, pedig szerettem volna. De nem megy egyszerűen. Meglátom, hozzám ér vagy ha csak rágondolok az együtt töltött percekre rögtön "felforr a vérem" és oda az elhatározásom.

Kedvelem mint embert, de nem vagyok belé szerelmes. Viszont mint férfi szexuálisan őrülten vonz.


És tudom, hogy ez "nem normális".


Van ennek a kapcsolatnak így értelme?

Mit tegyek, hogy ne vonzódjak hozzá?

Zavar, hogy egy ilyen idős férfi ekkora hatással van rám...


Tapasztalat, tanács, vélemény minden jöhet.


2018. jún. 12. 17:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem teljesen o.k. a dolog. Egyikőtök sem kiskorú. Mindketten élvezitek. Nincs ezzel baj, ha azt leszámítjuk, hogy erkölcsileg gáz. Lehet, hogy 20év múlva te tanítassz be egy huszonévest.
2018. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk is majdnem ilyen a helyzet, csak egyikünknek sincs másik párja. Ketten pont elegek vagyunk.
2018. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
16%

Mi vonz benne?

Ha mondjuk szerelem lenne akkor más.

Az emberek miért vannak mindig kiakadva ha nagy korkulonbseget látnak? Mindig utalkoznak!

2018. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Akárhonnan nézem a sztorit, a legkisebb gond itt a korkülönbséggel van.
2018. jún. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem azért van rád egy jó szerető ilyen hatással, mert rettentő lapos az életed, a jelenlegi kapcsolatod. Én azt javaslom, válj el, vagy költözz külön, neveljétek a gyerekeket ha lehet közösen a férjeddel, és szépen lépésről lépésre alakíts ki egy olyan életet, olyan kapcsolatot magadnak, amiből nem ránt ki egy szeretőtől kapott élmény, nem kell mellette menekülő út. Az 57 éves szeretőt meg tartsd meg amíg jólesik, ha te kilépsz a kapcsolatodból, onnantól szabad vagy, az meg, hogy ő nem az, az ő lelkiismeretére tartozik, ő számol el vele. Szerintem ha szabad leszel, nem fog sokáig benne maradni az életedben, keresel majd olyan kapcsolatot ami teljes.
2018. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
25%
biztos vagyok benne hogy főnököd, professzorod vagy valami fejes valahol. ilyen korú ember nem kap meg egy fiatal nőt, ha nincs státusza. az vonz téged, nem az ember. te valószínűleg jó korodbeli hapsinak nem is kellenél, a vénember egoját is csak a fiatalságod legyezgeti.
2021. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!