Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Ha komoly kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha komoly kapcsolatban éltek, és szeretitek a barátnőtöket, akkor is végeztek önkielégitést?

Figyelt kérdés
Miért?Ha minden rendben van olyan téren? És milyen gyakran?
2010. jún. 25. 09:56
 1/10 Beatrix17 ***** válasza:
Ha igazi Nő van egy Férfi oldalán,nem vágyik a saját kezére!
2010. jún. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

attól függ, milyen gyakran találkozunk. ha együtt élünk és jó a szex, mindig megfelelő mennyiségű, akkor nincs szükség önkielégítésre.

ha ritkábban találkozunk, akkor miért ne?

sőt, egymás előtt is jó csinálni :)

2010. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mert miért tilos? A legjobban és maradéktalanul így lehet elélvezni! (de szerintem lányok is kitartanak e mellett)


mellesleg drága a gumi, tabit meg nem szedhet állandóan, mert tönkreteszi magát!

2010. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fke ***** válasza:

miért ne? miért baj ez? én sem azért verem, mert nem jó a barátnőmmel. de nem élünk együtt (még)


de, ha össze is költözünk és sokkal több lenne a szex, akkor sem zavartatnám magam. ha jól esik miért ne. arról meg, hogy ő csinálja magának... :P ha rányitok beszálnék a játékba :D

2010. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, végzünk, ne görcsölj ezen. Kell és kész!
2010. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ez mér komoly probléma a nők számár hogy a pasi maszturbál?...hát és aztán??? ha rajtakapod segits be neki...bár én kapnám rajta a páromat:D:D:D

21L

2010. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt,de mindennap együtt vagyunk! Nem tilos, tényleg nem az.Csak igy is van egy kis problémánk olyan téren, és bennem csak azt erősiti hogy kevés vagyok neki! Vagy nem is tudom, nem tudom megfogalmazni:S Nekem rosszul esett
2010. jún. 25. 13:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezzel én is vagyok:S
2010. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nemtudom mennyit tudok ezzel segíteni, de én fiú vagyok és nekem is vannak kisebb problémáim a szexuális életemben. A legtöbb ilyen probléma lelki eredetre vezethető vissza , teljesítési kényszer , izgalom , feszültség vagy valami egyéb hasonló, és szerintem kisebb része arra ,hogy a partner nem lenne elégséges. Persze biztos akad ebből kifolyólag is probléma, de szerintem ez csak idősebb korban, a férj megunja a partnerét vagy hasonló, gondolom ti inkább a fiatalabb korosztályba tartoztok. Én is fiatalabb vagyok és az én problémám is lelki eredetű , de szerencsére már nagyjából megoldódott. Az én partnerem is érezte úgy hogy talán ő nem elég ( néha én is maszturbáltam és ez neki se tetszett) , de a problémámnak semmi köze nem volt hozzá, tökéletesen megfelel nekem a barátnőm a mai napig és szerintem nálatok is hasonló helyzet lehet. Legyen önbizalmad , próbálj meg segíteni neki, beszélgess vele és meglátod minden megoldódik. Remélem tudtam valamit segíteni. Ui. hogy a kérdésre is válaszoljak most már nem végzek önkielégítést , mert a barátnőm nem szereti , de sztem nem elítélendő az aki párkapcsolatban maszturbál.
2010. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, főleg az utolsónak, igen mi is fiatalok vagyunk 20 évesek. Örülök hogy rendeződtek a dolgaid:D
2010. jún. 26. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!