Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lúzer vagyok? Van esély a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzer vagyok? Van esély a második randira? Kérlek sok választ írjatok, mert fogalmam sincs :/

Figyelt kérdés

Ma volt randim egy csajjal, de úgy semmi nem volt.Csak dumáltunk.Ha nekem nem ment akkor ő beszélt :D

Nem fogtam meg a kezét se, és csak puszi volt az elején meg a végén is :S

Szerintetek elrontottam?Vajon csak barátként tekint rám?Amúgy a randi kb. másfél óráig tartott.ÉS úgy váltunk el hogy mondta hogy majd msnen vagy valamikor.Szerintetek mennyi az esélyem egy következő randira?Egyáltalán mikor hívjam el.Amúgy moziba vinném.

És még annyi hogy azért mosolygott randi közbe, mondjuk nem folyamatosan.


18/F


2010. júl. 2. 17:46
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
a kezét legalább megfoghattad volna...
2010. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ez így oké volt.

Miért mit kellet volna tenned rögtön a szájába dugni a nyelvedet vagy mi?

2010. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
58%
ezt elcseszted:D de béna vagy:D
2010. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok matematikus, de 16,238543%-ot számoltam arra hogy elhív... Sok szerencsét csupán egy kis valószínűségszámítás!
2010. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Szóval tényleg semmi esély? :(
2010. júl. 2. 17:50
 6/50 anonim ***** válasza:

hecccsát!


amugy ízé, ha nem tudtok csak erőltetetten beszélgetni, akkor sztem fölös az egész.

2010. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Hát azért ha volt jó téma akkor azért beszéltünk rendesen csak voltak azért egy két perces szünetek is.
2010. júl. 2. 17:53
 8/50 anonim ***** válasza:
Szerintem a lány mentalitásától is függ a dolog, ha olyan lány aki türelmes, és még talán imponál is neki hogy első randin nem akartad leteperni, akkor van esélyed. Én a párommal kb 5-ször randiztam úgy hogy csak dumálgattunk kirándultunk. És tök jó volt így. Szóval nem para! :)
2010. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is megfoghattad volna legalább a kezét. Mert abból a pusziból (hacsak nem szájra volt), azt is hiheti, hogy csak barátként tekintesz rá...
2010. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:

Sztem ez igy JÓ!!!!

Engem egy srác elsö randin smárolt le, nem is jártunk sokáig.

Ismerjétek meg egymást, legyetek jó barátok és abból alakuljon ki valami. Nem kell egyből smárolni.

Hívd el valahova mindenképpen, hogy lássa szeretnél tőle valamit.

De nembiztos hogy moziba kéne(sztem.)

2010. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!