Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lúzer vagyok? Van esély a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzer vagyok? Van esély a második randira? Kérlek sok választ írjatok, mert fogalmam sincs :/

Figyelt kérdés

Ma volt randim egy csajjal, de úgy semmi nem volt.Csak dumáltunk.Ha nekem nem ment akkor ő beszélt :D

Nem fogtam meg a kezét se, és csak puszi volt az elején meg a végén is :S

Szerintetek elrontottam?Vajon csak barátként tekint rám?Amúgy a randi kb. másfél óráig tartott.ÉS úgy váltunk el hogy mondta hogy majd msnen vagy valamikor.Szerintetek mennyi az esélyem egy következő randira?Egyáltalán mikor hívjam el.Amúgy moziba vinném.

És még annyi hogy azért mosolygott randi közbe, mondjuk nem folyamatosan.


18/F


2010. júl. 2. 17:46
1 2 3 4 5
 41/50 anonim válasza:
Sztem még van esélyed,nem minden lány szereti ha nagyon nyomulós egy srác. (énsem.)kérdezd meg h nem menne e el veled valahová?...
2010. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:

Akkor szted is hívjam fel?

Amúgy a biliárdozás jó ötlet?

2010. júl. 4. 10:54
 43/50 anonim ***** válasza:
szia sztem is irj neki legalább visszajelzést kapsz h tényleg érdekled e :) ha már ilyen kis bizonytalanka vagy ha nem ir vissza akkor bizti lehetsz benne h nem akar többet
2010. júl. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

elözönek:

De nincs pénz a csaj teloját!!


Sztem hívd fel, aztán most megtudod hogy mit akar.ÍKérdezd meg tőle hogy találkozhatnátok-e. am jó ötlet a biliárdozás

2010. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
az elég vicce lenne h azért nem találkozik egy fiuval mert nincs pénz a teloján :D az ilyet kinevetném ha vki akar a másiktol vmi elmegy a világ végéig is nem azon fog mulni van e léje vagy nincs...de ha ez van akkor hivd fel nem fogsz belehalni
2010. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
Nem érted!Azt arra írtam hogy az sms az felesleges mert úgyse ír vissza hisz nincs pénz telóján.
2010. júl. 4. 13:15
 47/50 anonim ***** válasza:
A nincs pénz a telóján duma tényleg gáz. Ha akar válaszolni, majd feltölti, ha meg ennyit nem érsz meg neki, akkor csákány. Meg egyébként is, mi az, hogy dolgozik, de nincs pénze mittudomén egy 1000 forintos felöltésre, amiből élete végéig sms-ezhet?!
2010. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nincs pénz telóján, van ilyen.Én se tudom mindig feltölteni.A munka meg nyári.Holnap kezd és nem tudom hogy milyen az időbeosztása.
2010. júl. 4. 13:40
 49/50 anonim ***** válasza:
mondjuk márt sztem is felejtős ha 2 napja nem keresett
2010. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti a szülei telójáról is írhatna ... Én megtenném,ha bejönne a srác.Még írj a fejleményekről.
2010. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!