Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elő szokott fordulni veled,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elő szokott fordulni veled, hogy mikor szexuális életet élsz a pároddal, akkor ritkán nem megy a szex vele (pl. fáradság, ilyesmi, vagy a párod nagyon hamar elélvez. ) tehát nem rendszeresen, hanem ritkán, de elő fordul ilyen veled?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam szexuális életet élni, hanem konkrétan szexelek, de persze előfordul, hogy nem annyira megy, fáradt vagyok, nincs annyira türelmem stb.
2010. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a szexuális életet úgy értettem, aki rendszeresen az él.Köszi a választ!
2010. júl. 4. 13:07
 3/6 Rainmaker ***** válasza:
Melegben nem bírjuk sokáig, már nem elélvezési gondok miatt, hanem barátnőm hamar kimerül úgy. Utálom a nyarat... -.-
2010. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
persze,velem is volt már ilyen. vagyis velünk. De szerintem nemgáz. votl oylan, h én nyomultam este rá, mert be voltam indulva,és én kezdeményeztem az egészet. mikor már ott voltunk, elmosolyodott, és mondta h van egy kis gond. mondom mi? "hát h k.urvafáradt vagyok, úgyhogy ma azt csinálsz velem amit akarsz" :D éstökjó volt.
2010. júl. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki fáradt, de mégis lenne kedve hozzá, akkor vegyétek lazábbra, vagy vegyetek előtte közösen egy forró fürdőt! Ha valaki hamar elélvez, annak türelem! A barátom is ilyen, mégis meg tudjuk oldani. Nem kell, hogy egy órás legyen, inkább kedvtől és hangulattól függ. :D

17/L

2010. júl. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elő... És aki mást mond hazudik...:)


Hogyne lenne már olyan hogy nincs kedve az embernek szexelni? Alkalmi partnerrel oké, ott új minden meg ki tudja mikor szexelsz megint...


Ha már több éve együtt vagytok azért mindkét félről elő fordul a fáradt vagyok majd holnap effektus...

2010. júl. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!