Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A strandon találkoztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A strandon találkoztam egy fiúval már többször is.4évvel idősebb mit csináljak? (lenn)

Figyelt kérdés
tegnap egy busszal mentünk haza és megkérdeztem tőle hogy jön-e utca zene fesztiválra. és annyira jót beszélgettünk hogy nem igaz:D senkivel se beszélgettem ilyen jót olyannal akit még nem is ismerek. ő végzősnek nézett. de 14vagyok. ő meg 18:O aztán amikor elmentem akkor a bnőmtől megkérdezte a nevem stb.. ha TALÁN. lenne valami..pl..: bejövökneki és társai.. akkor hogy csináljam?? gáz az ekkora kor különbség?:O :/
2010. júl. 13. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

hááth kicsit sok.

ha megvár a sexel stb..megért,türelmes veled akkor egy próbát megér esetleg:)

2010. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legfontosabb kérdés, hogy te kész vagy-e 2-3-4-5 hónap múlva vagy amikor felkészülsz rá, hogy megadd neki, amire szüksége van.

Ha ennyire jól megértitek egymást, akkor meg kell gondolni, hogy csak egy 4 év korkülönbségen problémázzatok. Egyébként 5-6 év múlva nevetni fogtok majd egy ilyen kérdésen, olyankor már semmi nem gáz.

2010. júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:D igen tudom...az első válaszadónak köszii:D kicsit megnyugtatott:D a másodiknak pedig...:/ hát jaa.. ezen a 4éven nemsokára röhögni fogunk de épp azért kérdeztem mert ha visszamegyünk az időbe...10éves egy 14évessel nem jár és egy 12éves se egy 16-évesesl stb.. épp ezért kérdeztem h 14-18:/ de annyira furcsa érzés:D annyira remegett a lábam amikor ott ültem vele szembe:D és.. egész éjjel nem tudtam aludni..
2010. júl. 13. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Második voltam:

Igen, átérzem a helyzetet. Ám ha ez őt nem zavarja, akkor téged se zavarjon.(meglátod ugye a köv. találkozásnál)

A gimiben emlékszem más lányok olyan könnyen ismerkedtek/később jártak is sokan végzős fiúkkal, irigykedve néztem rájuk.

Kéz és láb:)

22/L

2010. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!