Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs második randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs második randi?

Figyelt kérdés

Első randiig nagyjából gond nélkül eljutok, legalábbis úgy érzem szimpatikus vagyok a kiszemelt csajnak, de miután eltöltöttünk kettesben 2-3 órát a második alkalom (vagy 3-4, ki mennyire türelmes) valahogy sose jön össze.

A bunkóbbak nem válaszolnak az üzenetre/nem veszik fel, az udvariasak pedig szépen lepattintanak:

- kedves srác vagy, de nem az esetem.

- nem akarok most kapcsolatot

- legyünk csak barátok

- sosem ér rá

Próbálok finoman érdeklődni, mi az, amiben változhatnék, de sose kapok semmi érdemleges választ.

Pedig nem nyomulok, nem dörgölőzök, nem panaszkodok, nem emlegetem anyámat, hagyom őket beszélni, próbálok tisztelettel és udvariasan szólni hozzájuk. Nem az aluljáróba vagy a buszpályaudvarra, de nem is hegyi túrára szervezem a randit. Tiszta a ruhám, nem büdös a szám, borotválkozok, van munkahelyem.


2 éve próbálkozok, kb. 10 randin vagyok túl.

Kezdek teljesen tanácstalanná válni. Peches vagyok, vagy ennyire nyominger, csak én nem veszem észre magamat?


Egy kis intimitásra is nagyon vágynék, de úgy érzem a szex emlegetésével csak még gyorsabban lelépnének.


34 éves érfi



2019. szept. 9. 20:16
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Igen, izgulós vagyok. Emberekkel mindig kicsit nehezen ment.

Egyik csaj azt mondta, hogy "száraz" pasas vagyok. Szerintem tökre igaza volt. Nekem nagyon nehéz ez a lazaság.

Felém mindig az az elvárás, hogy legyek következetes, alapos, érzelem mentes. Ilyen a munkám, ilyen apám is. Amikor egész nap ebben vagyok benne sajnos nem tudok csak úgy átváltozni.

De próbálok.

2019. szept. 9. 20:41
 12/25 A kérdező kommentje:
Legfiatalabb 22, legidősebb 31
2019. szept. 9. 20:41
 13/25 anonim ***** válasza:
62%

Esetleg hasonló típusú, stílusú nők közt keresgélnél, amilyen te is vagy?


Akkor esetleg könnyebb lenne.

2019. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
Én általában azt figyeltem meg, hogy akik azt mondják, hogy most nem akarok kapcsolatot, egy hónap múlva már mással vannak kapcsolatban :(.
2019. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Az engem nem érdekel ki-kivel fekszik össze miután lelépett. Ilyeneken nem rágódok.
2019. szept. 9. 20:46
 16/25 anonim ***** válasza:
77%

Ha a randiig eljutsz akkor pusztán a külsőddel nincs gond, ez szinte biztos. Viszont a személyes találka azért olyan meghatározó, mert az első benyomás dönt, egy mosoly, egy illat, egy ápolatlan fogsor döntő tényező lehet.

Nem mindegy a korosztály sem és azok végzettsége, ha a nők magasan képzettek és csinosan jelennek meg sminkben akkor elvárják hogy a férfi is öltözzön fel rendesen, e papucs és szakadt póló.

AZ ügyes férfi a randi elején keveset beszél, inkább hagyjad hogy a nő beszéljen és mondjon valamit magáról, attól megnyugszik, magabiztosabb lesz. Ha előítéletes és magától nem mond semmit akkor kezdjed te és próbáld bevonni a beszélgetésbe, aktív részese legyen és ne csak hallgasson. Ami nagyon fontos, hogy csak akkor szóljál közbe ha tényleg van hozzáfűzni valód, ne szakítsad félbe, mert a nők erre ugranak. Ami nagyon fontos, hogy az első randi ne legyen túl hosszú, mert elijeszted magadtól, túl sok információt kap és nem tudja hova tenni. Fél óra bőven elég, ha akar folytatást, akkor majd a második alkalommal belemelegedtek és marad idő a gondolatok kiértékelésére.

2019. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

A leghosszabb randi talán 3 óra volt, de mert a csaj folyton marasztalt, meg aztán én is nyeregben éreztem magamat. Jól elbeszélgettünk.


Aztán a második randin megfogtam a kezét, rám nézett:

Jaj ne rontsd már el, olyan jó barátok lennénk!


:/

2019. szept. 9. 20:56
 18/25 anonim ***** válasza:
77%

"Kérdezgetem őket a hobbijukról, utazásról, bulizásról, kocsikról (meglepő módon ez egész sok csajt érdekel) állatokról."


Na ez az, inkább te mesélj. Nem kell annyit kérdezősködni. Minek csinálod a könyvelést, ha te magad is unalmasnak tartod? Keresd meg az álommunkádat, amiről szívesen áradozol. A nők szeretik a lelkes férfiakat. Nem véletlenül mondták, hogy száraz vagy.

2019. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán a második randin megfogtam a kezét, rám nézett:


Jaj ne rontsd már el, olyan jó barátok lennénk!"


Szexibb kisugárzáson kellene dolgoznod.

2019. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Azért csinálom, mert heti 45 óra klimatizált irodai munkával évente 8-10 millát keresek vele :)


/soha, de tényleg soha nem hoztam még fel a pénzt a randin/

2019. szept. 9. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!