Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy EMO csajnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy EMO csajnál kezdeményezni? Mármint tetszik nekem egy. És szerintem őkkel máshogy kell mánni mint egy mondjuk dzikós meg egyéb csajoknál.

Figyelt kérdés
Szóval nem ismerem annyira a csajt.Szerintem elég vissza húzodó!Mi tetszene neki? ilyesmi válaszokat kérek.
2010. júl. 17. 09:52
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
56%
Menjen a lelki gondokkal a p!csába. Túl érzelmes ez a rühes világ. Nem, hogy örülne, hogy él. Akkor dögöljön meg. Ha emós jön be, akkor te sem vagy normális. Ha az lennél, akkor nem ilyen divatmániás p!csákba zúgnál bele. Ha nem ismered, akkor egyátalán honnan tudod, hogy az eseted? Hogy zúgtál bele így egyátalán? B@rom... És tanulj meg írni!
2010. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Mi bajod van az emokkal?:D

És miért mennék a p_csába?Mert igazam van??:D:D

Túl érzelmes a világ?:O Wtf...?

:S

2010. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

És ha emos jönne be,akkor nem lennék normális?Pff...xD

De jó,hogy nem ismerlek...:S:D

2010. júl. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Vanda Morrow válasza:
75%
am az nem emoS hanem emo. na midnegy.-.-" szval csak annyi hogy érdeklődj iránta bókolj neki és legyél kedves. ennyi.:)
2010. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Most nem írhatom azt,hogy emoS??Áhh...-.-

Akkor emo,így jó??

2010. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
De szép a szemed! Megnézhetem a másikat is?
2010. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Emó, Emós ugyanaz, mindkettő egy sz@r, divatb*zi. Jah, és túl érzelmes a világ...
2010. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Mi a bajod,de most őszintén az emokkal??

És miért túl érzelmes a világ?O.o

2010. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Mi bajom az emó(so)kkal? Az, hogy úgy néznek ki mint 1 bazári majom, és nincs különbség fiú és lány közt. Mit csodálkozol, hogy bajom van velük? Álomvilágban élnek, mint majdnem mindenki ezen a rohadt bolygón, és nem veszik észre, mi is történik igazából.
2010. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Sztem te depressziós vagy,de ro_adtul..
2010. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!