Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy EMO csajnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy EMO csajnál kezdeményezni? Mármint tetszik nekem egy. És szerintem őkkel máshogy kell mánni mint egy mondjuk dzikós meg egyéb csajoknál.

Figyelt kérdés
Szóval nem ismerem annyira a csajt.Szerintem elég vissza húzodó!Mi tetszene neki? ilyesmi válaszokat kérek.
2010. júl. 17. 09:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nem csak rossz történik..és nem mindig kell a sz_r dolgoknál leragadni..tovább kell lépni.
2010. júl. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Depressziós? Bocsi, de nem. Inkább te félsz beismerni a valóságot, és egy gyerek/álomvilágban élsz. Itt osztod az észt, mint nagy "felnőtt", de ha baj van, akkor csak visszahúzódsz a kis világodba.:) Pszichológusnak készülök... Csak többet értek hozzá, mint te!:)
2010. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Csak elmondok vmit drága pszichológusnak készülő emberke:D

Itt osztom az észt,igen,mert leírtam a véleményem:D:D

Amúgy meg álomvilágban élek?:) Talán igen..de tudod,most akkor zárkozzak be,és csak a rosszra gondoljak?Hogy x vagy y hogy átvert?:D Vagy,hogy mennyire szarul érzem magam,mikor úgy érzem,hogy semmi se jött össze?

Ezekre gondoljak?

Tudom,hogy nem csak a jó,meg a szép létezik..láttam én is már rosszat,csak nem erre akarok figyelni.

És nem,nem szoktam a "világomba" bújni,ha baj van..lehet,hogy fiatal vagyok,tudatlan,de én is tapasztaltam 1-2 dolgot,ha nem is a legszörnyűbbeket.Meg tudom nagyjából oldani a problémáimat.

2010. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

És,örülök,hogy többet értesz hozzá,nem mondtam,hogy nem,vagy hogy húúú de okos vagyok tiniként.

Amúgy meg,rosszul "elemeztél ki" pszichodoki.Tényleg nem bújok a "világomba." Én is éltem át rosszat,de persze ez más..sokan nem hiszik el,hogy a tinik is tudhatnak egy s mást,vagy hogy nekik is lehet értelmes gondolatuk.

2010. júl. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Értelmes gondolat? Az értelmes, hogy majmoljátok az amerikaiakat? És nem gondoltok a jövőre? Csak a buli, pia, stb? Én is megtehetném mindet, de tudom, hogy nem vezet sehova. Az, hogy kilépsz az álomvilágodból, mióta jelent bezárkózást? Az álomvilágtól való elszakadás út a realizmus felé, nem pedig bánat és szomorúság... Pont az vezet a rosszhoz, hogy nem akarsz arra figyelni! Mindkettőt el kell fogadni, velük élni, nem pedig egy álomvilágba menekülni! Ha hiszel magadról annyit, hogy lehetnek önálló, nem pedig a közvélemény által elfogadott/elutasított gondolatok, akkor gondolkozz el azon, amit mondtam! Nézd meg, hogy hova vezet az, ha figyelünk a rossz dolgokra, és hova ha mellőzzük. Az egyikből tanulsz, a másikból meg sose kerülsz ki!
2010. júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Csupán erről szól a realizmus. Nem arról, hogy az a jó, amit a többi ember csinál, elfogad, vagy az, amit azért csinálsz, mert tetszik.
2010. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Már nem azért,de nem mindenki majmolja az amerikaiakat,és nem mindenkinek csak a buli,pia a fontos..:@:S

Igenis,lehet normális,értelmes gondolatunk..attól még,hogy sok olyan tinit látsz/ismersz/hallasz róla,akik elég buták (szép szóval),attól még vannak értelmesek is,akik törődnek a tanulással pl.,mégse gyíkarcok.

Úgy utálom,mikor általánosítanak :@

2010. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, hogy általánosítsanak, akkor ne legyél olyan. Van jó, és rossz értelmű általánosítás.
2010. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ne legyek olyan?Mégis milyen?Nem is tettem semmi olyat,hogy általánosíts,hogy nekem is csak a buli meg a pia fontos..stb.
2010. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
add önmagad
2017. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!