Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen az igazán vonzó személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az igazán vonzó személyiségű ember?

Figyelt kérdés
Mik azok a tulajdonságok, amik miatt kifejezetten szerettek a másik társaságában lenni?
2020. jún. 5. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Van közös érdeklődési körünk, lehet vele intelligensen beszélgetni, de csendben is lenni, nem érzem hülyén magam mellette akkor sem, ha meg sem szólalok. Az igazán fontos dolgokban egyetértünk, vagy ha mégsem, akkor is el tudjuk fogadni egymás nézőpontját. Röviden ennyi.
2020. jún. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek az 1-essel, a bibi ott van, hogy aki ő érdekesnek tart, azt lehet én unalmasnak, és fordítva.
2020. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bármi ami különleges, amit nem látsz mindenkiben. Az olyan embereket szeretem akik ha nem lennének ki kéne őket találni. Aki nem fél felvállalni a különleges, idióta dolgokat amiket szeret, amit gondol, aki nem akar olyan lenni mint a többi ember. Aki férfiként nem fél a "nőies" oldalát is felvállalni, nőként nem fél a "férfias" oldalát.
2020. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Nekem az ismerkedéskor legelső szempont a viccesség volt. Nem szeretem,ha fapofával ülünk egymással szemben, és komorak vagyunk. Legyen komoly oldala is, de ha mondjuk otthon vagyunk a négy fal közt vagy baráti társaságban, akkor számomra jó érzés, ha humoros a párom.

Továbbiakban teljesen egyetértek az első válaszolóval, legyen intelligens is, szeretem,ha tud újat mondani, amit még nem tudok, vagy csak el tudunk normálisan beszélgetni egy adott témáról.

Plusz legyen határozott, ez is számomra nagyon fontos.


22L

2020. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hideg fej, meleg szív nő esetében.
2020. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Kinek az esetében vonzó a meleg fej, hideg szív?

Wtf???

2020. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Aki tud asszimilálódni a társasághoz. Ez alatt azt értem, hogy simulékony és meg lehet vele jelenni, mert tudja hogy mi fér bele és mi nem.

Számomra ez fontos, mert nagyon társasági ember vagyok

2020. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fiktív példák:


Boka János

Cedrick Diggory

Morpheus

Tywin Lannister


Szerintem ők azok akiket nagyon becsületes-dicséretes jellemmel láttak el.

2020. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!