Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz az, ha egy férfi köztisztviselő?

Figyelt kérdés
Nagyon alacson, bértábla szerinti fizetést kapok így..

2020. júl. 29. 21:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem az :)
2020. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem az, tiszteletet parancsol. :)
2020. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom eldönteni, hogy túl balfék vagy túl lusta ahhoz hogy a versenyszférában dolgozzon normális fizetésért.


Aki meg a versenyszférában dolgozik hulladék pénzért, ugorjon a bejegyzésem elejére.

2020. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Közigazgatás-szervező diplomám van.

Megbántam hogy ezt végeztem el

2020. júl. 29. 23:22
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

3-as. Nem dolgozom a versenyszférában, sosem akartam ott lenni. Láss csodát: 5 lakásom van, 4 házam, 2 autóm, családom. Nem szívja ki a vérem egy multi, van időm magamra, minden értelmes dologra futja.


Majd mesélj hogy mire vitted a versenyszférába 60 éves korodra! Ha megéled.

2020. júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5

És ezt miből hoztad össze? Erre tényleg kíváncsi vagyok.

Közszférában már az is csoda, ha megvan a nettó 200 ezer, ennyit is max minisztériumba vagy ilyen helyeken adnak..

2020. júl. 29. 23:48
 7/15 anonim ***** válasza:
#5-ös, ebben a mai politikai rendszerben tudjuk milyen agytrösztnek kell lennie valakinek, hogy jól menjen a sora.
2020. júl. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem, csak nem élsz meg, ha lakást akarsz meg gyereket.
2020. júl. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nyelvtudással próbálkozz, nem hiszem hogy a minisztériumban nem lenne jó állás. Vagy keress más munkát, ahova elég egy bármilyen diploma. De nyelvtudás nélkül az sem fog menni. Sok multi cégnél annyi kell, hogy tárgyalóképes angol, bármilyen felső fokú végzettség
2020. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

7-es. Képzeld, nem vagyok a húsosfazék mellett, nálam a politika a világ leghitványabb, legmegvehetőbb, legálságosabb emberek gyűjtőhelye. A titkom annyi, hogy nem vettem részt a nagy népnemzeti "jaj de sz*r Magyarországon", "jaj de sz*r minden", "itt nem lehet megélni", "persze, másnak sokkal könnyebb" rituálékban.


A kezdet tökéletes volt, sosem volt pénze a szüleimnek, 14 éves koromtól minden nyáron dolgoztam, hol a zöldségesnél, hol a savanyító-konzervgyárban, hol az autószerelőnél stb. Megtanultam azt, hogy 100-500-1000Ft is mennyi munka után jön, így a pénzemre úgy tekintettem, mint saját magamra. Ha már ennyit güriztem érte, nem vertem el. Elkezdtem megfigyelni már gyerekként, hogy miért van egyes embereknek pénze, és miért van az, hogy a többség meg csak sír, hogy nem telik semmire. Már ekkor elhatároztam, hogy sosem fogok hallgatni az utóbbiakra, sőt, igazán még a társaságukat is kerülni fogom.


Mit is láttam akkor? Azt, hogy a pénz csak akkor ér valamit, ha értem dolgozik. Mit csinál az átlag? Elkölti, miánt csak teheti. Azonnal jutalmazni akarja magát, olyan ez mint a drog. Én azt tanultam, hogy először alapozd meg a holnapod. Ahogyan ma élek, azt az évekkel ezelőtti énemnek köszönhetem. A pénzt eszköznek néztem, nem forrásnak, ami csak viszi, vagy nagyságrendekkel csökkenti a kasszám. Azt is megtanultam, hogy van jó hitel és van rossz! A hitel lényege a fejlesztés, arra kell hitelt felvenni, ami olyan eszköz, ami pénzt hoz. Nem, nem, egy thaiföldi utazás nem eszköz... :)


Szóval folyamatosan bővítettem kicsiben az eszközállományomat, ezek leginkább olyan gépek voltak kezdetben, amivel dolgozni tudtam. Pl. vettem egy 20 éves koromba több kerti gépet, fűnyírót, motoros fűkaszát, aggregátort, vagy éppen hegesztőgépet, körfűrészt stb, amivel már dolgozni tudtam. Nem sok idő kellett, máris visszahozta az árát, onnantól kezdve, már nekem dolgozott. Ez a '90-es évek eleje-közepe volt. Majd mivel nyitott szemmel jártam, folyamatosan bővítettem az okos és használható emberek és ötletek számát. Folytattam tapéta kiszereléssel, amikoris a 350-450kg-os óriási tekercsekből kellett konyhakész 30 méteres, lefóliázott, bedobozolt kiszerelést csinálni. Az összes gépet én csináltam hozzá, kivéve az elektronikát. Tekercselés, zsugorfóliázás, dobozolás megoldva. A bevételeim megugrottak, ez volt az a pont, amikor szintet léptem. Onnantól kezdve jöttek a pénzügyi befektetések, az ingatlan befektetések és most itt vagyok. Persze ez is közel 20 évet ölel fel.


Én köszönöm a kérdést, erről még sosem írtam! :)


Nem volt egyszerű, de nekem anno azt mondta egy számomra nagyon fontos ember: Nézd gyerek! Az időd az megy, te választod meg, hogy az a 10-20-30-40 évedet mivel töltöd meg. Elmehet úgy is hogy beállsz a kényelmesek közé, majd 10-20-30-40 év múlva másokra mutogatsz, hogy nekik miből van, nekik könnyű volt. Vagy beállsz a másik csapatba, ahol az elején vért izzadsz, lemondasz mindenről, viszont egy érdekes és izgalmas kalandban lesz részed. Viszont senki sem garantálja a sikert még így sem. Én láttam hogy hova vezet ez a két út, szerencsémre a személyiségem is sokat segített. Alázatos voltam mindenkivel akiben láttam a tudást, a munkával szemben is. Kiváló az önfegyelmem, ja és szerencsémre a feleségem is ugyanilyen! :)


Aki meg bedől a mai reklámoknak, hogy neked minden jár, 1 hónap alatt lefogysz 20kg-ot mozgás nélkül, vagy felszedsz 20kg izmot 5 fekvőtámasszal, meggazdagodsz csak küld el az e-mail címed, vegyél fel 2 millió Forint hitelt és utazz, élj, majd posztold ki stb. Nos ezek pontosan arról szólnak, hogy nekik lesz pénzük, nekem meg marad az örök panasz.


Ja, még valami fontos dolog! Én is megkaptam már azt, hogy nekem könnyű, biztos csókos vagyok, könnyen jött minden. Az emberek ilyenkor csak a jéghegy csúcsát látják, de azt már nem, amikor én akkor is dolgoztam vagy úton voltam, amikor ők bulikáztak vagy pihengettek. Vagy amikor én lemondtam a többi "élvezetről" vagy magáról a pénzről, mert éppen befektettem valamibe, ami csak évek után hozott a konyhára. Vagy amikor tanfolyamokra fordítottam nem kevés pénzt, meg könyvekre. Na meg persze az időmet ezzel párhuzamosan.


Jaaa, hogy ma már csípi az irigyek szemét hogy akár a hobbijaimnak is élhetek? Vagy csak egyszerűen megveszem azt ami tetszik, persze a pénzügyi mérlegemet figyelembe véve? :) Meg hogy 45 éves koromra egyre többet adok magamra? Meg hogy egészségesen élek? Meg hogy a hobbi kertemben "bio" zöldségeket, gyümölcsöket termelek csak úgy? :) Meg hogy már nyugodtabban dőlök hátra, és visszanézve magamra, elégedettség tölt el? :)

Csak hogy tovább feszítsem a húrt, időközben szereztem egy informatikai, egy pénzügyi és egy tűzvédelmi diplomát is, a legutolsót 37 éves koromba csináltam meg, mert érdekelt a dolog.

Most tényleg csak szerényen kérdezem... mi lenne az a dolog, amiért szégyenkeznem kellene?


Válaszolok arra a kérdésre is, hogy miért vagyok itt, nincs más dolgom? Eredetileg műszaki kérdések miatt jöttem ide pár évvel ezelőtt, majd gyakran olvasgattam ezt a kategóriát is. Jelenleg nincs más dolgom, makettezem, és várom hogy száradjon a lakk. ;) ... és az a komoly, hogy ez tényleg így van! :)

2020. júl. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!